Temat tygodnia
Temat przybliżają: Piotr Morawski i Denis Bujanowski, członkowie zespołu Transfer Agency w Brown Brothers Harriman.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 maja
do 28 maja
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Akademia Controllingu

XIII Kongres ICV Polska

Controlling Intelligence Adventure - XIII Kongres ICV POLSKA to największy kongres dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firmę Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

W tym roku 27-28 maja w hotelu Intercontinental w Warszawie organizujemy kongres poświęcony tematyce „Controlling i finanse w cyfrowych modelach biznesowych oraz centrach usług wspólnych”. Jako ICV POLSKA gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach podzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. Innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie i wyzwania XXI wieku to główne zagadnienia, z którymi podczas Kongresu zmierzą się przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz takich firm, jak: Deloitte Digital, Zalando, Church&Dwight, Blanco, Microsoft, Carlsberg Shared Service Center, Solet, UiPath, Oracle, NewDataLabs, Elitmind, ABC Akademia, ORLEN Laboratorium, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka, Amer Sports Financial Shared Service, ABB Business Services.

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: Artificial Intelligence, Digital Business Models, Start-Up Controlling, Shared Services Centers, Robotic Process Automation (RPA), Big Data, Business Intelligence (BI)  .

Na XIII Kongres ICV Polska zaprosiliśmy również najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów. W ICV wierzymy, że controlling to zawód z przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój ścieżki kariery zawodowej. To właśnie dlatego zaprosiliśmy ich do wystąpień podczas jednej z sesji tematycznych – ICV Young Controllers Barcamp.

Ogromną wartością naszych kongresów jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej zapewniamy atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń.

Na tym największym wydarzeniu controllingowym w Europie Środkowo-Wschodniej nie zabraknie nikogo, kto chce sprostać nowym wyzwaniom cyfrowej przyszłości w finansach!

Dowiedz się więcej>> https://controllingintelligenceadventure.pl/

(Informacje organizatora)

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Young Business Festival 2019
Gdańsk 16 listopada
16 listopada Gdańsk
Ogranizator Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto
Kategoria
BPO/SSC
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Sopockie Warsztaty Logistyczne 2019
Sopot 21 listopada
21 listopada Sopot
Ogranizator Koło Naukowe Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego
Kategoria
BPO/SSC

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Young Business Festival 2019
Gdańsk 16 listopada
16 listopada Gdańsk
Ogranizator Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto
Kategoria
BPO/SSC