Temat tygodnia
Zatrudnienie, wynagrodzenia, inwestycje i aktualne oferty pracy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 września
do 15 września
2020
Miasto: Poznań
Organizator: Akademia Controllingu

XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)

Zapraszamy na największe wydarzenie controllingowe tego roku! 14-15 września widzimy się w Poznaniu na XIV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2020)

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Kontroling

Na XIV Kongres ICV POLSKA (14-15 września w Poznaniu) zapraszamy w szczególności finansistów, controllerów i menedżerów, którzy aktywnie kształtują swoja karierę zawodową i planują swój rozwój. To największe wydarzenie controllignowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

 

Najlepsi eksperci i światowe autorytety

Tematem XIV Kongres ICV POLSKA jest:

Controlling and finance business partners – kompetencje ery digitalizacji

 

ICV POLSKA gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach podzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. Podczas XIV Kongresu ICV POLSKA wystąpią przedstawicieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw (VOX Capital Group, AMICA, Santander, International Group of Controlling, NTT Romania, WHU, PKP Energetyka, KKS Lech Poznań, Volkswagen i wielu innych).

Poznacie również światowych ekspertów ICV w tym samą Wiceprezes Zarządu IGC, wybitną specjalistkę i wizjonerkę - dr Ritę Niedermayr, a o przyszłości controllingu wypowie się członek rady nadzorczej ICV Global prof. dr Utz Schäffer.

Co więcej, to będzie pierwsza okazja w Polsce, by dowidzieć się z pierwszej ręki o wdrożeniu najnowszej wersji SAP S\4 HANA, która już niedługo całkowicie zastąpi starsze wersje SAPA.

sprawdź program kongresu >>

 

Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dla finansistów i controllerów

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: Controlling and Management, Business Partnering, Teamwork and leadership, Competence models, Future of work, Competences in controlling, Artificial Intelligence, Machine learning, Advanced Analytics, Business Intelligence (BI), Robotic Process Automation (RPA).

Podczas XIV Kongres ICV Polska (CIA 2020) odbędzie się również sesja tematyczna dla najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów – ICV Young Controllers Barcamp. Weź udział i poznaj swoich przyszłych stażystów i pracowników.

Zarejestruj się i skorzystaj z niższej ceny >>

 

Networking i praktyczna wymiana doświadczeń

Wiemy, że przewagę konkurencyjną buduje się również dzięki szerokiej sieci kontaktów. Dużą wagę przywiązujemy do networkingu i integracji uczestników. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej zapewniamy atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń. Przyjdź na XIV Kongres ICV POLSKA i poznaj profesjonalistów z różnych branż, poziomów hierarchii i stanowisk. Otwórz się na globalną wymianę doświadczeń.

 

Na tym największym wydarzeniu controllingowym w Europie Środkowo-Wschodniej nie zabraknie nikogo, kto chce sprostać nowym wyzwaniom cyfrowej przyszłości w finansach!

 

Zarejestruj się na stronie Kongresu: controllingintelligenceadventure.pl/

(Informacje organizatora)

Kontakt
Akademia Controllingu
Poznań
Wydarzenia

Dziś jest 23 września 2020

08 października 2020
Whistleblowing Summit
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie