Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
14 marca
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Konsultingu SGH

XIX Maraton Firm Konsultingowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na XIX Maraton Firm Konsultingowych, który odbędzie się 14 marca 2016 r. w Auli Spadochronowej w budynku głównym SGH. Jest to największy tego typu projekt w Polsce, w którym wezmą udział firmy takie jak: EY, Deloitte, PwC, KPMG, McKinsey, Accenture, OptiBuy, Bain, A. T. Kearney, TPA Horwath, zeb, Rodl oraz Sollers. Maraton to wyjątkowa okazja, aby poznać charakter pracy w firmach dzięki bezpośredniej rozmowie z ich przedstawicielami, zdobyć informację o dostępnych praktykach oraz wskazówki przydatne w trakcie rekrutacji. Ponad to, w czasie targów odbędą się rozmaite konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, w tym legendarny zrzut balonów firmy EY.

Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o trendach w biznesie, już 10 marca odbędą się wykłady przeprowadzone przez firmy Deloitte, KPMG i PwC. 

Celem projektu jest zapoznanie uczestników z praktyczną stroną pracy w konsultingu, dlatego w ramach wydarzenia będzie też możliwość wzięcia udziału w case study. Podczas warsztatów studenci będą mieli możliwość zetknąć się z problemami biznesowymi pod okiem ekspertów z danej dziedziny oraz znaleźć do nich odpowiednie rozwiązania. Okazją do treningu przed rekrutacją będzie mock interview – topowe firmy konsultingowe zaproszą studentów do swoich biur oraz przeprowadzą z nimi próbne rozmowy rekrutacyjne. Zdobycie przydatnej wiedzy i niesamowite doświadczenia gwarantowane!

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych projektem. Informacje o organizatorze i poprzednich edycjach dostępne są na stronie: www.mfk.edu.pl.

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia