Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 marca
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Konsultingu SGH

XIX Maraton Firm Konsultingowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na XIX Maraton Firm Konsultingowych, który odbędzie się 14 marca 2016 r. w Auli Spadochronowej w budynku głównym SGH. Jest to największy tego typu projekt w Polsce, w którym wezmą udział firmy takie jak: EY, Deloitte, PwC, KPMG, McKinsey, Accenture, OptiBuy, Bain, A. T. Kearney, TPA Horwath, zeb, Rodl oraz Sollers. Maraton to wyjątkowa okazja, aby poznać charakter pracy w firmach dzięki bezpośredniej rozmowie z ich przedstawicielami, zdobyć informację o dostępnych praktykach oraz wskazówki przydatne w trakcie rekrutacji. Ponad to, w czasie targów odbędą się rozmaite konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, w tym legendarny zrzut balonów firmy EY.

Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o trendach w biznesie, już 10 marca odbędą się wykłady przeprowadzone przez firmy Deloitte, KPMG i PwC. 

Celem projektu jest zapoznanie uczestników z praktyczną stroną pracy w konsultingu, dlatego w ramach wydarzenia będzie też możliwość wzięcia udziału w case study. Podczas warsztatów studenci będą mieli możliwość zetknąć się z problemami biznesowymi pod okiem ekspertów z danej dziedziny oraz znaleźć do nich odpowiednie rozwiązania. Okazją do treningu przed rekrutacją będzie mock interview – topowe firmy konsultingowe zaproszą studentów do swoich biur oraz przeprowadzą z nimi próbne rozmowy rekrutacyjne. Zdobycie przydatnej wiedzy i niesamowite doświadczenia gwarantowane!

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych projektem. Informacje o organizatorze i poprzednich edycjach dostępne są na stronie: www.mfk.edu.pl.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie