Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 maja
2020
Miasto: Kraków
Organizator: Krakowska Szkoła Biznesu UEK

XVI e-Kongres MBA

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI e-Kongresie MBA Nowe modele biznesowe w epoce Industry 4.0, który odbędzie się w dniu 16 maja 2020 roku (rozpoczęcie o godzinie 9.30).

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

Kongres to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko studentów i absolwentów studiów MBA. Wydarzenie to, w tym szczególnym roku, będzie jednak miało charakter interaktywny i w całości zostało przeniesione do przestrzeni wirtualnej. Kongres ma na celu przede wszystkim budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów.

O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów. Wezmą w nim udział jak co roku menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA, stąd decyzja o tym, aby wykorzystać nowe okoliczności i narzędzia do zdalnej komunikacji i dać przestrzeń do dyskusji mimo ograniczeń dotyczących zgromadzeń i wydarzeń o charakterze kongresowym.

Myśl przewodnia – Nowe modele biznesowe w epoce Industry 4.0:

„Oszczędność napędza innowacyjność, tak jak inne ograniczenia. Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz.” - Jeff Bezos, CEO i założyciel Amazona.

XVI e-Kongres MBA to:

Panele – Podczas kongresu odbędą się 4 panele tematyczne w czasie rzeczywistym oraz dwa panele tematyczne udostępnione w formie nagrań.

PANEL I: Przemysł 4.0 – Biznes w cyfrowych czasach. Kompetencje. Wyzwania. Korzyści,

PANEL II: Kapitał ludzki w dobie przemysłu 4.0,

PANEL III: Rozwój menedżerów 4.0,

Panel IV: Electromobility - The Future. But When?,

PANEL V: Miasta 4.0 - samorząd, biznes, kultura,

PANEL VI: Industry 4.0 wyzwaniem dla firm IT.

Warsztaty – Uczestnicy Kongresu mają również okazję do wzięcia udziału w części warsztatowej. Spotkania poprowadzą trenerzy z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej oraz bogatym doświadczeniem zawodowym, w tym w zakresie kształcenia w formie zdalnej. To świetna okazja do treningu własnych umiejętności i zdobycia nowych kompetencji, a dzięki interdyscyplinarnym grupom oraz szerokiemu przekrojowi branż jakie spotykają się na Kongresie  to również szansa na zdobycie nowych doświadczeń.

WARSZTAT I: „Transformacja biznesu w czwartej rewolucji przemysłowej” – Nowe Motywacje,

WARSZTAT II: „Zastosowanie chatbotów i voicebotów do wsparcia procesów produkcyjnych, logistycznych utrzymaniowych w przemyśle i energetyce.” - Unima2000,

WARSZTAT III: INVESTOR GAME – Get to Know the Energy Industry – BP & Shell.

Działalność charytatywna:

1.  W tym roku Kongres wpiera Klinikę Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego - obecnie  jednoimiennego szpitala zakaźnego, gdzie leczeni są chorzy na SARS Covid-19 - wobec braku skutecznej farmakoterapii, ważnym indywidualnym  sprzętem medycznym przy zaburzeniach oddechowych są nebulizatory kompresorowe Microlife Neb 200, natomiast codzienne wizyty ułatwiają automatyczne naramienne ciśnieniomierze Microlife BP A2 o zwalidowanych pomiarach. Na ten sprzęt zostaną przeznaczone dobrowolnie przez Państwa wpłacone środki.

2. Czasy, w których przyszło nam funkcjonować nie są proste. Nie są łaskawe dla sztuki i twórców. Z powodu braku widzów, a tym samym braku zarobku na biletach, budżet Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie bardzo ucierpiał, a płynność finansowa jest zagrożona. Dyrekcja i Aktorzy Teatru nie poddaja się i działają dalej! Aktorzy biorą udział w projektach online aby mieć nadal kontakt z widzami. Teatr nie prowadzi sprzedaży biletów na projekty online, ale będzie wdzięczny za wsparcie finansowe - każda kwota się liczy! To wsparcie pozwoli przetrwać i realizować kolejne projekty.

Strona główna:  http://kongresmba.pl/

Rejestracja:  http://kongresmba.pl/rejestracja

KSB Charytatywnie:  http://kongresmba.pl/ksb-charytatywnie

Plan e-Kongresu:  http://kongresmba.pl/program-kongresu

Warsztaty:  http://kongresmba.pl/warsztaty-biznesowe

Facebook:  https://www.facebook.com/KongresMBA/

Zapraszamy!

(Informacje organizatora)

Kontakt
Krakowska Szkoła Biznesu UEK
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia