Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 maja
2020
Miasto: Kraków
Organizator: Krakowska Szkoła Biznesu UEK

XVI e-Kongres MBA

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI e-Kongresie MBA Nowe modele biznesowe w epoce Industry 4.0, który odbędzie się w dniu 16 maja 2020 roku (rozpoczęcie o godzinie 9.30).

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

Kongres to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko studentów i absolwentów studiów MBA. Wydarzenie to, w tym szczególnym roku, będzie jednak miało charakter interaktywny i w całości zostało przeniesione do przestrzeni wirtualnej. Kongres ma na celu przede wszystkim budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów.

O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów. Wezmą w nim udział jak co roku menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA, stąd decyzja o tym, aby wykorzystać nowe okoliczności i narzędzia do zdalnej komunikacji i dać przestrzeń do dyskusji mimo ograniczeń dotyczących zgromadzeń i wydarzeń o charakterze kongresowym.

Myśl przewodnia – Nowe modele biznesowe w epoce Industry 4.0:

„Oszczędność napędza innowacyjność, tak jak inne ograniczenia. Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz.” - Jeff Bezos, CEO i założyciel Amazona.

XVI e-Kongres MBA to:

Panele – Podczas kongresu odbędą się 4 panele tematyczne w czasie rzeczywistym oraz dwa panele tematyczne udostępnione w formie nagrań.

PANEL I: Przemysł 4.0 – Biznes w cyfrowych czasach. Kompetencje. Wyzwania. Korzyści,

PANEL II: Kapitał ludzki w dobie przemysłu 4.0,

PANEL III: Rozwój menedżerów 4.0,

Panel IV: Electromobility - The Future. But When?,

PANEL V: Miasta 4.0 - samorząd, biznes, kultura,

PANEL VI: Industry 4.0 wyzwaniem dla firm IT.

Warsztaty – Uczestnicy Kongresu mają również okazję do wzięcia udziału w części warsztatowej. Spotkania poprowadzą trenerzy z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej oraz bogatym doświadczeniem zawodowym, w tym w zakresie kształcenia w formie zdalnej. To świetna okazja do treningu własnych umiejętności i zdobycia nowych kompetencji, a dzięki interdyscyplinarnym grupom oraz szerokiemu przekrojowi branż jakie spotykają się na Kongresie  to również szansa na zdobycie nowych doświadczeń.

WARSZTAT I: „Transformacja biznesu w czwartej rewolucji przemysłowej” – Nowe Motywacje,

WARSZTAT II: „Zastosowanie chatbotów i voicebotów do wsparcia procesów produkcyjnych, logistycznych utrzymaniowych w przemyśle i energetyce.” - Unima2000,

WARSZTAT III: INVESTOR GAME – Get to Know the Energy Industry – BP & Shell.

Działalność charytatywna:

1.  W tym roku Kongres wpiera Klinikę Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego - obecnie  jednoimiennego szpitala zakaźnego, gdzie leczeni są chorzy na SARS Covid-19 - wobec braku skutecznej farmakoterapii, ważnym indywidualnym  sprzętem medycznym przy zaburzeniach oddechowych są nebulizatory kompresorowe Microlife Neb 200, natomiast codzienne wizyty ułatwiają automatyczne naramienne ciśnieniomierze Microlife BP A2 o zwalidowanych pomiarach. Na ten sprzęt zostaną przeznaczone dobrowolnie przez Państwa wpłacone środki.

2. Czasy, w których przyszło nam funkcjonować nie są proste. Nie są łaskawe dla sztuki i twórców. Z powodu braku widzów, a tym samym braku zarobku na biletach, budżet Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie bardzo ucierpiał, a płynność finansowa jest zagrożona. Dyrekcja i Aktorzy Teatru nie poddaja się i działają dalej! Aktorzy biorą udział w projektach online aby mieć nadal kontakt z widzami. Teatr nie prowadzi sprzedaży biletów na projekty online, ale będzie wdzięczny za wsparcie finansowe - każda kwota się liczy! To wsparcie pozwoli przetrwać i realizować kolejne projekty.

Strona główna:  http://kongresmba.pl/

Rejestracja:  http://kongresmba.pl/rejestracja

KSB Charytatywnie:  http://kongresmba.pl/ksb-charytatywnie

Plan e-Kongresu:  http://kongresmba.pl/program-kongresu

Warsztaty:  http://kongresmba.pl/warsztaty-biznesowe

Facebook:  https://www.facebook.com/KongresMBA/

Zapraszamy!

(Informacje organizatora)

Kontakt
Krakowska Szkoła Biznesu UEK
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling