Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 listopada
do 7 listopada
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: IPMA Polska

XVII Konferencja IPMA Polska

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Serdecznie zapraszamy na XVII Konferencję IPMA Polska, której motywem przewodnim będą skuteczne sposoby na trudne projekty.


Do 30 września można zarejestrować się na wydarzenie po cenach preferencyjnych!

Już po raz siedemnasty IPMA Polska umożliwia spotkanie w gronie pasjonatów zarządzania projektami. Spotykamy się, aby wymienić poglądy, doświadczenia 
i zainspirować innych. Tegoroczna konferencja odbędzie się 6-7 listopada w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, w samym centrum Warszawy.


 

Prelekcje

Konferencja ma na celu umożliwić szerszej publiczności wysłuchanie przemówień wybitnych praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z trudnych projektów i wskażą skuteczne sposoby ich realizacji. Do rozwoju i skutecznego prowadzenia projektów potrzebni są efektywni menedżerowie, którzy dzięki swoim kompetencjom są najlepszą szansą na osiągnięcie sukcesów. Te właśnie wybitne osobistości będziemy gościć podczas XVII Konferencji IPMA Polska. 

Wśród nich znaleźli się: 

  • Konrad Jaskóła, dr, Doradca zarządu firmy ETP, poprzednie funkcje: Dyrektor Biura Relacji Międzynarodowych w Grupie LOTOS, Dyrektor Generalny Polimeksu-Mostostal
  • Rafał Wyka, Dyrektor Programu MUZa zawierającego 100 projektów dotyczących modernizacji obiektów energetycznych w PKP Energetyka
  • Izabella Laskowska, Szef Wydziału Polityki Informacyjnej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, ekspert cywilny NATO
  • Roman Wendt, Prezes Stowarzyszenia Interim Managers
  • Michał Hałas, Dyrektor Obszaru Project Management w Grupie ODiTK
  • Patrycja Świątek, Kierownik Działu Zarządzania Projektami, Zarządzania Strategicznego i Standaryzacji w spółce Lubelski Węgiel „Bogdanka” 

Wydarzenia towarzyszące

Poza wykładami wybitnych mówców i osób powiązanych z project managementem, Uczestnikom konferencji proponujemy warsztaty i gry symulacyjne realizowane w środowisku projektowym. Jak co roku, Goście będą mieli także okazję wziąć udział w uroczystej Gali Konkursu Polish Project Excellence Award na najlepiej zarządzany projekt w Polsce. 

Adresatami konferencji są osoby bezpośrednio lub pośrednio zaangażowane w zarządzanie projektami – kadra zarządzająca wyższego szczebla, menedżerowie projektów, sponsorzy oraz inni przedstawiciele firm, zarówno od strony inwestora, jak i wykonawcy. 

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę, wysłuchać wybitnych mówców, którzy zainspirują Cię do efektywnego działania i podpowiedzą, w jaki sposób radzić sobie z trudnościami w projektach – nie czekaj, wejdź na stronę wydarzenia i zarejestruj się już dziś!

Strona konferencji: http://konferencja.ipma.pl 

Dołącz do wydarzenia na facebooku: konferencja IPMA Polska

Biuro Konferencji
konferencja@ipma.pl
(22) 622 21 12 
Starościńska 1b lok. 3
02-516 Warszawa

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 30 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia