Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 czerwca
do 20 czerwca
2023
Miasto: Warszawa
Organizator: Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Kontroling

19-20 czerwca 2023 r., WARSZAWA

Hotel Novotel Airport, ul. 1 Sierpnia 1

 

Największy międzynarodowy kongres dla CFO, dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, controllerów i finansistów oraz menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

 

17
edycja

24
prelegentów

300
uczestników

7 sesji

tematycznych

 

 

19-20 czerwca 2023 r. w Warszawie Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) organizuje największy międzynarodowy kongres dla CFO, dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, controllerów i finansistów oraz menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej! Tematem przewodnim XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023) jest:

DIGITAL MOMENTUM FOR FINANCE AND CONTROLLING

 

Podczas Kongresu będziemy mówić o najważniejszych aktualnych trendach z zakresu digitalizacji, zarządzania i controllingu, które wywierają istotny wpływ na rozwój każdej nowoczesnej organizacji.

Zaproszeni prelegenci podejmą 4 top tematy:

standaryzacja i optymalizacja wizualna w raportowaniu zarządczym, konieczne, by radzić sobie z problemem raportowania

coraz większych zasobów informacyjnych przedsiębiorstw,

profesjonalizowanie controllingu personalnego, który staje się niezbędny do lepszego zarządzania personelem i wiedzą,

zrównoważony rozwój i raportowanie ESG,

nowoczesne technologie informatyczne (BI, AI, ML, RPA, BD, AA), usprawniające pracę finansistów, controllerów oraz menedżerów na całym świecie.

 

Podczas CIA 2023 wystąpi prof. dr Rolf Hichert, Prezydent IBCS Association, który poruszy tematykę Międzynarodowych Standardów Komunikacji Biznesowej (IBCS) oraz pokaże, dlaczego ważna jest standaryzacja w raportowaniu zarządczym. Zagadnienie controllingu personalnego przedstawi międzynarodowy ekspert dr Christian Kreuzer, Managing Director w Advisory Services EY w Wiedniu z koncentracją na rozwoju korporacyjnym. Dr Christian Kreuzer podzieli się swoimi doświadczeniami z obszaru controllingu personalnego, pokazując go jako proces, i rozwinie związane z tym procesem tematy raportowania, planowania i budżetowania oraz automatyzacji controllingu personalnego.

Nowość! XVII Kongres ICV Polska przeniesie nas w nowy wymiar finansów i controllingu, wprowadzając na scenę AI w najbardziej unikalny i innowacyjny sposób! 19-20 czerwca w Warszawie będziecie mieć niespotykaną możliwość, by obserwować, jak Chat GPT (AI) na żywo interpretuje raporty controllingowe i finansowe! Czeka Was niepowtarzalna okazja, by zrozumieć i doświadczyć, jak technologia AI, tak jak Chat GPT, może stać się kluczowym narzędziem dla przyszłości finansów i controllingu.

Dołączcie do tego wyjątkowego wydarzenia i miejcie wpływ na kształtowanie przyszłości finansów. Razem odkryjemy, w jaki sposób AI wpłynie na naszą pracę, nie tylko zwiększając jej wydajność, ale również otwierając nowe możliwości dla strategicznego podejmowania decyzji. XVII Kongres ICV Polska (CIA 2023) to doskonała okazja do rozwoju zawodowego i osobistego oraz poszerzenia sieci kontaktów biznesowych!

Kariera w Finansach jest patronem medialnym wydarzenia.

Wszystkie niezbędne informacje o XVII Kongresie ICV POLSKA (CIA 2023) tutaj: https://controllingintelligenceadventure.pl/

Zapisz się: >> rejestracja <<

Kontakt
Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Warszawa