Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
25 kwietnia
do 26 kwietnia
2018
Miasto: Szczecin
Organizator: SZCZECIN-EXPO Towarzystwo Wspierania Rozwoju Pomorza Zachodniego

XXI Konferencja  „Przestępczość ubezpieczeniowa 2018”

XXI Konferencja „Przestępczość Ubezpieczeniowa 2018” o podtytule "Technologia w służbie przeciwdziałania przestępczości", zwróci uwagę m.in. na zmieniające się otoczenie rynkowe, mnogość i wielkość zbiorów danych.

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Ubezpieczenia

Konferencje z cyklu "Przestępczość Ubezpieczeniowa" są najdłużej odbywającymi się w Polsce spotkaniami branży o tej tematyce. Na przestrzeni 21 lat przestępczość ubezpieczeniowa przeszła ewolucję. Działania mające na celu jej przeciwdziałanie na polskim i europejskim rynku to proces niezwykle trudny i złożony. Przestępcy wciąż doskonalą umiejętności i metody swoich działań, poznają nowe procedury ubezpieczeniowe i wykorzystują słabości systemów. Treści prezentowane podczas dotychczasowych edycji Konferencji dają realne wsparcie dla rynku w procesie doskonalenia narzędzi do walki ze zjawiskiem przestępczości w ubezpieczeniach.

XXI Konferencja „Przestępczość Ubezpieczeniowa 2018” o podtytule Technologia w służbie przeciwdziałania przestępczości, zwróci uwagę na zmieniające się otoczenie rynkowe, mnogość
i wielkość zbiorów danych, a także stale pojawiające się możliwości wykorzystania zewnętrznych źródeł danych, zachęcających zakłady ubezpieczeń do wykorzystywania zdobyczy najnowszych technologii. Dynamiczny rozwój i informatyzacja obejmuje nie tylko korowe procesy sprzedaży i likwidacji szkód, ale również przeciwdziałanie przestępczości. Temu zagadnieniu organizatorzy chcą zadedykować tegoroczną konferencję.

Konferencje z cyklu "Przestępczość Ubezpieczeniowa" przyczyniają się do prowadzenia efektywnej profilaktyki dotyczącej oszustw ubezpieczeniowych i pozwalają wypracować metody działania służące wykrywaniu przestępstw. Nagłośnienie problemu, wymiana informacji oraz doświadczeń pozwala skuteczniej przeciwdziałać przestępczości ubezpieczeniowej. Przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych, organów administracji państwowej, administracji rządowej oraz innych instytucji funkcjonujących na rynku ubezpieczeń zyskają kolejną okazję do wypracowania zasad współpracy w zakresie przeciwdziałania zjawisku przestępczości ubezpieczeniowej.

Zobacz więcej informacji oraz szczegółowy program

Kontakt
SZCZECIN-EXPO Towarzystwo Wspierania Rozwoju Pomorza Zachodniego
Hotel Vulcan
Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6A
71-643 Szczecin
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia