Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 września
do 19 września
2014
Miasto: Bydgoszcz
Organizator: Grupa Most Wanted!

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy - Bydgoszcz

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W ramach XXIV edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, we wrześniu, odbędzie się kilka dwudniowych, branżowych konferencji połączonych ze specjalistycznymi warsztatami. Wydarzenia skierowane są do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Głównym tematem Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Bydgoszczy będzie: "Optymalizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia”. Na odbywającej się pierwszego Konferencji będą poruszane takie zagadnienia jak: mienie powierzone, ochrona danych osobowych w firmie oraz zakaz konkurencji. Co więcej, poruszone będą także tematy powiązane z urlopami pracowniczymi i świadectwami pracy.

Zagadnienia będące przedmiotem konferencji będą omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, również w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Dominika Dragan-Berestecka, wysokiej klasy licencjonowana doradczyni podatkowa i uznana w środowisku prawniczym specjalistka, ponadto dr Marcin Wujczyk oraz adwokat Andrzej Zacharzewski.

Podczas drugiego dnia Kongresu będą Państwo mogli uczestniczyć w warsztatach Planowanie i Rozliczanie Czasu Pracy” - warsztaty dla praktyków, które poprowadzą byli Inspektorzy Pracy. W Bydgoszczy szkolenie poprowadzi Piotr Ciborski – ekspert prawa pracy z wieloletnim doświadczeniem, co więcej autor licznych opracowań  z tej dziedziny. Przekaże on praktyczne wskazówki w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy, ustalania doby pracowniczej, udzielania odpoczynku i ewentualnych rekompensat, rozliczania czasu spędzonego na dyżurze i w podróży służbowej, elastycznego czasu pracy, a także nieobecności w pracy oraz urlopów macierzyńskich i rodzicielskich.

Organizatorem kongresu jest Grupa Most Wanted!, od 16 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

Kontakt
Bydgoszcz
Wydarzenia

Dziś jest 22 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling