Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 września
do 19 września
2014
Miasto: Bydgoszcz
Organizator: Grupa Most Wanted!

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy - Bydgoszcz

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W ramach XXIV edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, we wrześniu, odbędzie się kilka dwudniowych, branżowych konferencji połączonych ze specjalistycznymi warsztatami. Wydarzenia skierowane są do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Głównym tematem Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Bydgoszczy będzie: "Optymalizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia”. Na odbywającej się pierwszego Konferencji będą poruszane takie zagadnienia jak: mienie powierzone, ochrona danych osobowych w firmie oraz zakaz konkurencji. Co więcej, poruszone będą także tematy powiązane z urlopami pracowniczymi i świadectwami pracy.

Zagadnienia będące przedmiotem konferencji będą omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, również w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Dominika Dragan-Berestecka, wysokiej klasy licencjonowana doradczyni podatkowa i uznana w środowisku prawniczym specjalistka, ponadto dr Marcin Wujczyk oraz adwokat Andrzej Zacharzewski.

Podczas drugiego dnia Kongresu będą Państwo mogli uczestniczyć w warsztatach Planowanie i Rozliczanie Czasu Pracy” - warsztaty dla praktyków, które poprowadzą byli Inspektorzy Pracy. W Bydgoszczy szkolenie poprowadzi Piotr Ciborski – ekspert prawa pracy z wieloletnim doświadczeniem, co więcej autor licznych opracowań  z tej dziedziny. Przekaże on praktyczne wskazówki w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy, ustalania doby pracowniczej, udzielania odpoczynku i ewentualnych rekompensat, rozliczania czasu spędzonego na dyżurze i w podróży służbowej, elastycznego czasu pracy, a także nieobecności w pracy oraz urlopów macierzyńskich i rodzicielskich.

Organizatorem kongresu jest Grupa Most Wanted!, od 16 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

Kontakt
Bydgoszcz
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia