Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 października
do 13 października
2014
Miasto: Wrocław
Organizator: Grupa Most Wanted!

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Czas pracy i urlopy (Wrocław)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
18 i 19 listopada we Wrocławiu odbędzie się XXIV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia jest "Czas pracy i urlopy". Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia, takie jak odpowiedzialność pracodawcy, dłuższych okresów rozliczeniowych, rozwiązywania umów o pracę, rozliczania czasu pracy oraz wielu innych. Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Krzysztof Mitoraj, Andrzej Zacharzewski oraz Piotr Glen. Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat "Planowanie i rozliczanie czasu pracy - warsztaty dla praktyków". Jakub Ziarno, który poprowadzi szkolenie, przekaże praktyczne wskazówki w zakresie planowania czasu pracy, ustalania doby pracowniczej, udzielania odpoczynku i ewentualnych rekompensat, rozliczania czasu spędzonego na dyżurze i w podroży służbowej.Prowadzący to prawnik z 13-letnim doświadczeniem, były Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy a także autor kilkuset opracowań z zakresu prawa pracy i redaktor naczelny pism dla kadrowców.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się we wtorek 18 listopada 2014 r. o godz. 9.00, w Hotelu Quality System Wrocław. Organizatorem kongresu jest firma GrupaMost Wanted!, od 16 lat wspierająca polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Kontakt
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 05 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling