Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 października
do 13 października
2014
Miasto: Wrocław
Organizator: Grupa Most Wanted!

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Czas pracy i urlopy (Wrocław)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
18 i 19 listopada we Wrocławiu odbędzie się XXIV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia jest "Czas pracy i urlopy". Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia, takie jak odpowiedzialność pracodawcy, dłuższych okresów rozliczeniowych, rozwiązywania umów o pracę, rozliczania czasu pracy oraz wielu innych. Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Krzysztof Mitoraj, Andrzej Zacharzewski oraz Piotr Glen. Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat "Planowanie i rozliczanie czasu pracy - warsztaty dla praktyków". Jakub Ziarno, który poprowadzi szkolenie, przekaże praktyczne wskazówki w zakresie planowania czasu pracy, ustalania doby pracowniczej, udzielania odpoczynku i ewentualnych rekompensat, rozliczania czasu spędzonego na dyżurze i w podroży służbowej.Prowadzący to prawnik z 13-letnim doświadczeniem, były Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy a także autor kilkuset opracowań z zakresu prawa pracy i redaktor naczelny pism dla kadrowców.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się we wtorek 18 listopada 2014 r. o godz. 9.00, w Hotelu Quality System Wrocław. Organizatorem kongresu jest firma GrupaMost Wanted!, od 16 lat wspierająca polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Kontakt
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie