Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 kwietnia
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Centrum Promocji Informatyki

Zarządzanie ryzykiem informatycznym w bankowości spółdzielczej

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Zapraszamy do bezpłatnego udziału w II Forum Informatyki w Bankowości Zarządzanie ryzykiem informatycznym w bankowości spółdzielczej - Nowe regulacje w rekomendacjach D i M, które odbędzie się 18 kwietnia 2013 w Warszawie.

Bezpłatny formularz zgłoszeniowy:
*Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Forum będzie poświęcone zarządzaniu ryzykiem informatycznym w bankach spółdzielczych. Będziemy mówić o nowych regulacjach w rekomendacjach D i M. Odpowiemy na pytanie: co się zmienia w ryzyku informatycznym po wejściu rekomendacji D i M. Poruszona zostanie kwestia zarządzania ryzykiem operacyjnym  i praktycznego zastosowania rekomendacji D i M w obszarze technologii i środowiska teleinformatycznego. Wysłuchacie Państwo wykładu dot. zagrożeń dla bankowości elektronicznej w bankach spółdzielczych oraz audytu bezpieczeństwa informacji i ryzyka operacyjnego. 

PROGRAM znajduje się na stronie wydarzenia, a w nim m.in.:
  • Co się zmienia w ryzyku informatycznym po wejściu rekomendacji D i M?, dr Jacek Orzeł (SGH, Kolegium Zarządzania i Finansów)
  • Zarządzanie ryzykiem operacyjnym w bankach spółdzielczych. Nowe wyzwania, stare (nierozwiązane) problemy..., Krzysztof Maderak (CIO Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu)
  • Praktyczne zastosowanie rekomendacji D i M w obszarze technologii i środowiska teleinformatycznego w Bankach, Piotr Ożarek (BlueNet)
  • Zagrożenia dla bankowości elektronicznej w bankach spółdzielczych, dr Grzegorz Kotliński
  • ESET - Ochrona sieci komputerowej Banków Spółdzielczych oraz jej klientów, Łukasz Bojar, Bartłomiej Stryczek (DAGMA)
  • Zarządzanie ryzykiem informatycznym w Banku Spółdzielczym, aspekt formalnoprawny, organizacyjny, Dominik Konieczny (naczelnik Biura Informatyki Krakowskiego Banku Spółdzielczego), Dariusz Romańczuk (Wykładowca Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowe)
  • Audyt bezpieczeństwa informacji i ryzyka operacyjnego w bankach spółdzielczych, Jacek Rembikowski (E-QSM Informatyczne Systemy Zarządzania)
Organizator: Centrum Promocji Informatyki
Kontakt: pr@cpi.com.pl
Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie