Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
22 września
2022
Miasto: Kraków
Organizator: CIMA

AICPA & CIMA Money Talks: Zarządzanie ryzykiem i ciągłość działania w świecie VUCA

Zapraszamy na trzecie w tym roku wydarzenie organizowane przez AICPA & CIMA w ramach popularnego cyklu „Money Talks”.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Spotkania
Kategoria: Księgowość

Podczas spotkań znane osobistości ze świata finansów oraz praktycy biznesu omawiają trendy, które mają i będą miały wpływ na ich pracę w przyszłości. Tematem wydarzenia, które odbędzie się 22 września o godz. 18.00 w Krakowie, będzie zarządzanie ryzykiem i ciągłość działania. Partnerem Strategicznym jest Shell.

 

Żyjemy w burzliwej rzeczywistości biznesowej, świecie zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności (z ang. volatility, uncertainty, complexity, ambiguity – VUCA). Organizacje są narażone na różnorakie ryzyko związane z czynnikami ekonomicznymi, społecznymi, politycznymi, technologicznymi i środowiskowymi, które może nadejść zarówno ze strony dostawców jak i klientów czy pracowników. Utrudnia to decyzję, na którym aspekcie skupić uwagę i działanie.

Dlatego sukces organizacji zależy od tego, czy każda jednostka biznesowa, w tym dział finansowy, rozpozna sygnały zagrożeń, jeszcze zanim one się pojawią i będzie miała przygotowany realny plan działania. Podczas zbliżającej się edycji „Money Talks” światowej klasy ekspertka – Jennifer H. Elder CPA, CGMA, właścicielka i CEO firmy The Sustainable CFO oraz autorka i instruktorka AICPA wraz z czołowymi liderami biznesu i finansów poruszą więc takie tematy jak:

  • wskazówki i techniki identyfikacji zagrożeń,
  • ocena poziomu zagrożenia i opracowanie strategii łagodzących,
  • przygotowanie środków zaradczych,
  • sporządzenie planu naprawczego.

Agenda:

17.30 – Rejestracja i networking

18.00 – Wprowadzenie

18.10 – Prezentacja: Jennifer H. Elder CPA, CGMA

18.40 – Przerwa

18.55 – Panel dyskusyjny, wśród panelistów Michal Korn, Finance Controller, Shell

19.50 – Q&A

20.00 – Zakończenie; networking i poczęstunek

 

Wydarzenie będzie wyjątkową okazją, by dowiedzieć się, jak zarządzać ryzykiem wcześnie je identyfikując i ustalając priorytety tak, by zapobiec lub zminimalizować straty dla organizacji.

Dodatkowo, uczestnicy mają szansę wziąć udział w grze networkingowej Bingo, która zachęci ich do nawiązywania nowych kontaktów i umożliwi zdobycie nietuzinkowych nagród. Dzięki uprzejmości Partnera Strategicznego wydarzenia do wygrania będą zestawy upominków z kultowym logo Ferrari oraz książka Jennifer H. Elder zatytułowana "Faster Disaster Recovery" z dedykacją od autorki.

Wydarzenie odbędzie się w całości w języku angielskim.

Szczegóły: https://www.cimaglobal.com/Our-locations/Poland/Event-area/Money-Talks-Risk-Management-and-business-continuity-in-a-VUCA-world/