Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 października
2021
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Strategii Gospodarczej

Głusi w Biznesie

W ramach działalności Koła Naukowego Strategii Gospodarczej organizowane są liczne projekty m.in. Projekt Głusi w Biznesie. Zadaniem projektu jest propagowanie równościowego podejścia do ludzi w biznesie ze szczególnym uwzględnieniem Głuchych. Celem przedsięwzięcia jest możliwość poznania przez studentów Kultury Głuchych od jej przedstawicieli ze świata biznesu i mediów.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Spotkania
Kategoria: Administracja

Uwidocznienie codziennych trudności, z którymi zmagają się osoby Głuche w dzisiejszych realiach zawodowych jest niezwykle istotne i umożliwia zmniejszenie przepaści między tymi grupami.

Z tego powodu KNSG postanowiło uwrażliwić na te problemy koleżanki i kolegów, którzy niedługo sami  będą wchodzili na rynek pracy, poprzez zorganizowanie wydarzenia promującego widoczność osób Głuchych w środowiskach biznesowych.

Założeniem projektu jest, aby Głusi byli postrzegani jako osoby z takim samym poziomem potencjału zawodowego, co osoby pełnosprawne.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną sylwetki osób Głuchych, którym udało się odnieść sukcesy zawodowe pomimo swoich problemów.

Elementem spotkania o charakterze bardziej interaktywnym jest wprowadzenie uczestników do Kultury Głuchych. Prelegentami są osoby głuche- Pan Damian Brzeszcz i Pan Konrad Kozłowski. Na spotkaniu będzie obecna tłumaczka Polskiego Języka Migowego- Pani Kinga Chmielewska.

 

O PROJEKCIE

Planowany termin: 14 października 2021 r.

Forma: spotkanie stacjonarne

Miejsce: Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego Czas trwania: 60-90 minut

Kontakt
SKN Strategii Gospodarczej
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego
Długa 44/50
00-241 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia