Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Deloitte

Innovation as Usual. Spotkanie z autorem

Typ wydarzenia: Spotkania
Czy burza mózgów to dobry pomysł na szukanie innowacyjnych rozwiązań? Jak sprawić, żeby innowacyjność stała się elementem codziennych działań?

Spotkanie z Thomasem Wedell-Wedellsborgiem, autorem wydanej właśnie w Polsce pod patronatem Deloitte książki Innovation as Usual, pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te i podobne pytania.

Kiedy i gdzie?
23 maja, godz. 9.30 w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie


O autorze:
Thomas Wedell-Wedellsborg jest współautorem wydanej przez Harvard Business Review Press książki o sztuce rozwijania innowacyjności w zwykłych firmach, zatytułowanej: Innovation as Usual: How to Help Your People Bring Great Ideas to Life.

Jako partner firmy doradczej The Innovation Architects współpracował z wieloma osobami zajmującymi stanowiska kierownicze m.in. w Chinach, Indiach, Rosji, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Francji, w Stanach Zjednoczonych oraz w rodzimej Danii.

O książce:
Większość organizacji traktuje innowacyjność jakby to była działalność poboczna. Co jakiś czas pracowników wysyła się do "strefy burzy mózgów", gdzie wygłaszane są modne wykłady, a potem przeprowadzone twórcze warsztaty pod kierownictwem podekscytowanych facylitatorów. Jednak gdy szkolenia się kończą, nic się nie zmienia - wraca rutyna i dotychczasowe praktyki. Paddy Miller oraz Thomas Wedell-Wedellsborg, specjaliści od innowacyjności, proponują lepsze podejście do tego zagadnienia. Zalecają, aby liderzy na wszystkich szczeblach organizacji zostali "architektami innowacyjności", tworząc ekosystem, w ramach którego jednostki stosują kluczowe wzory innowacyjnego postępowania w swojej codziennej pracy.


Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 01 kwietnia 2023

10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Podobne wydarzenia