Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
23 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Deloitte

Innovation as Usual. Spotkanie z autorem

Typ wydarzenia: Spotkania
Czy burza mózgów to dobry pomysł na szukanie innowacyjnych rozwiązań? Jak sprawić, żeby innowacyjność stała się elementem codziennych działań?

Spotkanie z Thomasem Wedell-Wedellsborgiem, autorem wydanej właśnie w Polsce pod patronatem Deloitte książki Innovation as Usual, pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na te i podobne pytania.

Kiedy i gdzie?
23 maja, godz. 9.30 w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie


O autorze:
Thomas Wedell-Wedellsborg jest współautorem wydanej przez Harvard Business Review Press książki o sztuce rozwijania innowacyjności w zwykłych firmach, zatytułowanej: Innovation as Usual: How to Help Your People Bring Great Ideas to Life.

Jako partner firmy doradczej The Innovation Architects współpracował z wieloma osobami zajmującymi stanowiska kierownicze m.in. w Chinach, Indiach, Rosji, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Francji, w Stanach Zjednoczonych oraz w rodzimej Danii.

O książce:
Większość organizacji traktuje innowacyjność jakby to była działalność poboczna. Co jakiś czas pracowników wysyła się do "strefy burzy mózgów", gdzie wygłaszane są modne wykłady, a potem przeprowadzone twórcze warsztaty pod kierownictwem podekscytowanych facylitatorów. Jednak gdy szkolenia się kończą, nic się nie zmienia - wraca rutyna i dotychczasowe praktyki. Paddy Miller oraz Thomas Wedell-Wedellsborg, specjaliści od innowacyjności, proponują lepsze podejście do tego zagadnienia. Zalecają, aby liderzy na wszystkich szczeblach organizacji zostali "architektami innowacyjności", tworząc ekosystem, w ramach którego jednostki stosują kluczowe wzory innowacyjnego postępowania w swojej codziennej pracy.


Podobne wydarzenia

Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków