Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 maja
2021
Miasto:
Organizator: MARS

Mars Open Talks: Program Menedżerski (Finanse)

Finanse to Twoja przyszłość? Czas na zgłębienie tej ścieżki kariery! Dołącz do spotkania z Mentorami Mars i otwórz drzwi do Programu Menedżerskiego Mars Finance Leadership Experience!

Niedługo kończysz studia i marzysz o zostaniu liderem? 

Idealnie! Już 11 maja będziesz mieć jedyną w swoim rodzaju okazję, by poznać Mentorów Mars - specjalistów, którzy w trakcie godzinnej sesji podzielą się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem. Nie zmarnuj takiej okazji! Jeśli finanse to Twoja pasja i to z nimi wiążesz swój rozwój zawodowy, to ten webinar jest dla CIEBIE! 

Oprócz bezcennych wskazówek, które pomogą Ci w rozwoju kariery, otrzymasz wszystkie informacje dotyczące naszego Programu Menedżerskiego w obszarze Finansów (Mars Finance Leadership Experience - MFLE).

MENTORZY:

  • Zuzana Primusova, Mars Finance Leadership Experience Manager - odpowiedzialna jest za rekrutację, zaangażowanie i rozwój uczestników Programu Menedżerskiego Mars w obszarze finansów. Mars Leadership Experience jest jej prawdziwą pasją, która daje jej możliwość pracy z młodymi, inspirującymi Współpracownikami.
  • Bartosz Szarapa, Finance Director Mars Wrigley PL - aktualnie zarządza zespołem około 30 Współpracowników Mars, zajmującym się całym spektrum obszaru finansów Mars - od partnerstwa biznesowego, poprzez planowanie i analizę, aż po kontroling i podatki. Podczas pracy na stanowisku CFO zdobył doświadczenie w transformacji biznesowej, operacyjnej i organizacyjnej. Z chęcią opowie Wam o swojej ścieżce kariery w Mars od stażysty do dyrektora finansów.
  • Agata Holland, Internal Control & Governance Lead - to jej trzecia rola w Marsie w ramach Programu Menadżerskiego Mars Finance Leadership Experience. Absolwentka studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz studiów magisterskich na Erasmus University w Rotterdamie na kierunku Financial Economics. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Siemensie, gdzie przez ponad rok pracowała w kontrolingu projektów.

Link do eventu

Link do rejestracji

Mars to firma FMCG z ponad stuletnią tradycją, dostarczająca swoim klientom produkty takich marek jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT®, czy PEDIGREE®. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.