Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 października
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: CIMA

Money Talks: Agile Finance Unleashed

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z popularnej serii spotkań CIMA zatytułowanych Money Talks, podczas których znane osobistości ze świata finansów oraz praktycy biznesu omawiają trendy, które mają i będą miały wpływ na ich pracę w przyszłości. Tym razem będą to tzw. zwinne finanse (ang. agile finance).

Typ wydarzenia: Spotkania

Dzisiejsze organizacje muszą przyjąć „zwinny” model operacyjny w finansach, wspierany przez cyfrowe technologie i nowe umiejętności, by móc w lepszym stopniu odpowiadać na wymagania gospodarki napędzanej ciągłymi innowacjami. Peter Simons, Development & Innovation Specialist, CIMA, przedstawi kluczowe wnioski płynące z raportu Agile Finance Unleashed: The Key Traits of Digital Finance Leaders, przeprowadzonego przez Association of International Certified Professional Accountants i sponsorowanego przez Oracle. W badaniu przebadano ponad 700 kierowników ds. finansów wyższego szczebla z całego świata, śledząc ich postępy w takich aspektach jak sztuczna inteligencja, zaawansowana analityka, machine learning i nowe umiejętności finansowe.

Prezentacja Petera Simonsa będzie wstępem do dyskusji panelowej, w której wezmą udział:

  • Marcin Mądry, Finance Manager Poland and Growth, CFO, Członek Zarządu Shell Polska
  • Bartek Ostrowski, Executive Director, Finance, UBS
  • Przedstawiciel Oracle
  • Przedstawiciel AkzoNobel

Spotkanie będzie także okazją do dyskusji oraz networkingu w gronie światowej klasy finansistów. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Wymagana jest rejestracja na wydarzenie. 

Kontakt
CIMA
GPW, Sala notowań
ul. Książęca 4
00-498 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 01 kwietnia 2023

10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Podobne wydarzenia