Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
17 stycznia
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: DSV International Shared Services

Speed up your career, czyli speed recruiting DSV ISS

Szukasz pracy? Nadaj tempa swojej karierze! DSV zaprasza na speed recruiting.

Typ wydarzenia: Spotkania
Kategoria: Księgowość, BPO/SSC

"Speed recruiting" to HR-owe nawiązanie do tzw. „speed dating”. Celem jest szybkie dopasowanie Kandydatów do stanowisk i pracy, które polubią. Eventy typu „speed recruiting” będą zapewne na polskim rynku pracy coraz bardziej popularne. Potrzeby rekrutacyjne firm rosną, między innymi w związku z rozwojem biznesu, a zespoły HR szukają niestandardowych form dotarcia do Kandydów i sposobów na szybkie zatrudnienie nowych osób. 

Jak będzie wyglądać speed recruiting w DSV ISS?

W ciągu jednego dnia (zwykle jest to kilka godzin) kandydaci poznają firmę, spotkają się z Rekruterami i Przełożonymi, wykonają niezbędne zadania i odbędą krótką rozmowę rekrutacyjną. Innymi słowy - przejdą wszystkie najważniejsze etapy rekrutacji w zaledwie kilka godzin.

- Dzięki udziałowi w „Speed up your career”, Kandydaci nie tylko zaoszczędzą czas, ale też lepiej poznają firmę dzięki prezentacjom i zorientują się jaki jest „klimat” w naszych zespołach – opowiada Patrycja Boczkowska, HR Specialist. – Będzie moment na wspólny lunch i kawę, dopytanie o wszystkie szczegóły, „rozejrzenie się” po biurze.

DSV ISSC po raz pierwszy organizuje event o charakterze „speed recruiting”.

– Wydarzenie jest zaplanowane tak, aby ułatwić nam szybką rekrutację, a Kandydatom szybkie znalezienie nowej, dobrej pracy – podsumowuje Maria Zemła, Recruitment Team Leader – Jesteśmy też otwarci na feedback, jak udoskonalić nasz event i wypracować jego idealną formułę na kolejne edycje.

Kogo szuka DSV?

DSV w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudniło 350 osób. W najbliższym tygodniach, w związku z nowymi projektami i procesami, firma znacznie powiększy wybrane zespoły. Pracę znajdą osoby dobrze znające język angielski, które mają pierwsze doświadczenie zawodowe w finansach lub księgowości (minimum staż lub praktyki).

Co zrobić, żeby wziąć udział w wydarzeniu?

Wystarczy zaznaczyć tę opcję w formularzu rekrutacyjnym przy ogłoszeniu na stanowisko Asystenta ds. Finansowych lub przesłać CV na adres: rekrutacja@pl.dsv.com i dopisać „speed up” w tytule maila.

Kontakt
DSV International Shared Services
Domaniewska 34A
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia