Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
17 stycznia
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: DSV International Shared Services

Speed up your career, czyli speed recruiting DSV ISS

Szukasz pracy? Nadaj tempa swojej karierze! DSV zaprasza na speed recruiting.

Typ wydarzenia: Spotkania
Kategoria: Księgowość, BPO/SSC

"Speed recruiting" to HR-owe nawiązanie do tzw. „speed dating”. Celem jest szybkie dopasowanie Kandydatów do stanowisk i pracy, które polubią. Eventy typu „speed recruiting” będą zapewne na polskim rynku pracy coraz bardziej popularne. Potrzeby rekrutacyjne firm rosną, między innymi w związku z rozwojem biznesu, a zespoły HR szukają niestandardowych form dotarcia do Kandydów i sposobów na szybkie zatrudnienie nowych osób. 

Jak będzie wyglądać speed recruiting w DSV ISS?

W ciągu jednego dnia (zwykle jest to kilka godzin) kandydaci poznają firmę, spotkają się z Rekruterami i Przełożonymi, wykonają niezbędne zadania i odbędą krótką rozmowę rekrutacyjną. Innymi słowy - przejdą wszystkie najważniejsze etapy rekrutacji w zaledwie kilka godzin.

- Dzięki udziałowi w „Speed up your career”, Kandydaci nie tylko zaoszczędzą czas, ale też lepiej poznają firmę dzięki prezentacjom i zorientują się jaki jest „klimat” w naszych zespołach – opowiada Patrycja Boczkowska, HR Specialist. – Będzie moment na wspólny lunch i kawę, dopytanie o wszystkie szczegóły, „rozejrzenie się” po biurze.

DSV ISSC po raz pierwszy organizuje event o charakterze „speed recruiting”.

– Wydarzenie jest zaplanowane tak, aby ułatwić nam szybką rekrutację, a Kandydatom szybkie znalezienie nowej, dobrej pracy – podsumowuje Maria Zemła, Recruitment Team Leader – Jesteśmy też otwarci na feedback, jak udoskonalić nasz event i wypracować jego idealną formułę na kolejne edycje.

Kogo szuka DSV?

DSV w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudniło 350 osób. W najbliższym tygodniach, w związku z nowymi projektami i procesami, firma znacznie powiększy wybrane zespoły. Pracę znajdą osoby dobrze znające język angielski, które mają pierwsze doświadczenie zawodowe w finansach lub księgowości (minimum staż lub praktyki).

Co zrobić, żeby wziąć udział w wydarzeniu?

Wystarczy zaznaczyć tę opcję w formularzu rekrutacyjnym przy ogłoszeniu na stanowisko Asystenta ds. Finansowych lub przesłać CV na adres: rekrutacja@pl.dsv.com i dopisać „speed up” w tytule maila.

Kontakt
DSV International Shared Services
Domaniewska 34A
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 16 listopada 2018

20 listopada 2018
XIV Konferencja CFO Katowice
22 listopada 2018
Access MBA Tour 2018
Zobacz wszystkie