Temat tygodnia
Sprawdźcie, jakie możliwości zawodowe otwierają się w BNP Paribas Securities Services.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 grudnia
do 15 grudnia
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: NZS SGH

Tydzień Uśmiechu 2017 w Szkole Głównej Handlowej

Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. 

Typ wydarzenia: Spotkania

W tym roku organizowana już XVI edycja kiermaszu podarunków otrzymanych od przedsiębiorstw oraz organizacji o wielkich sercach. Studenci SGH, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić za połowę ceny rynkowej między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety na paintball czy karting, vouchery do restauracji i kawiarni, książki, kursy językowe, kursy tańca, a nawet kursy na prawo jazdy kat. B! Podczas kiermaszu będzie miała miejsce również „Zakręcona akcja”, czyli zbiórka plastikowych nakrętek, za które będzie można otrzymać coś słodkiego.

Jest to jedna z największych akcji charytatywnych organizowanych w SGH. Kwota zebrana w czasie akcji zostanie przekazana Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

W tym roku Kiermasz Charytatywny odbędzie się 11-15 grudnia na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie, będzie moc atrakcji i uśmiechu!

 

Link do wydarzenia na portalu facebook: https://www.facebook.com/search/top/?q=wielki%20kiermasz%20charytatywny%20tydzie%C5%84%20u%C5%9Bmiechu%202017

Kontakt
NZS SGH
Szkoła Główna Handlowa
aleja Niepodległości
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 14 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie