Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 grudnia
do 15 grudnia
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: NZS SGH

Tydzień Uśmiechu 2017 w Szkole Głównej Handlowej

Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. 

Typ wydarzenia: Spotkania

W tym roku organizowana już XVI edycja kiermaszu podarunków otrzymanych od przedsiębiorstw oraz organizacji o wielkich sercach. Studenci SGH, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić za połowę ceny rynkowej między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety na paintball czy karting, vouchery do restauracji i kawiarni, książki, kursy językowe, kursy tańca, a nawet kursy na prawo jazdy kat. B! Podczas kiermaszu będzie miała miejsce również „Zakręcona akcja”, czyli zbiórka plastikowych nakrętek, za które będzie można otrzymać coś słodkiego.

Jest to jedna z największych akcji charytatywnych organizowanych w SGH. Kwota zebrana w czasie akcji zostanie przekazana Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

W tym roku Kiermasz Charytatywny odbędzie się 11-15 grudnia na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie, będzie moc atrakcji i uśmiechu!

 

Link do wydarzenia na portalu facebook: https://www.facebook.com/search/top/?q=wielki%20kiermasz%20charytatywny%20tydzie%C5%84%20u%C5%9Bmiechu%202017

Kontakt
NZS SGH
Szkoła Główna Handlowa
aleja Niepodległości
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 16 listopada 2018

20 listopada 2018
XIV Konferencja CFO Katowice
22 listopada 2018
Access MBA Tour 2018
Zobacz wszystkie