Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 grudnia
do 14 grudnia
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: NZS SGH

Tydzień Uśmiechu 2018

Tydzień Uśmiechu to jedna z największych akcji charytatywnych organizowanych w murach Szkoły Głównej Handlowej. W tym roku zespół Niezależnego Zrzeszenia Studentów SGH już po raz 17. z ogromną pasją współpracuje z rekordową liczbą przedsiębiorstw o wielkich sercach, aby wspólnie wspomóc Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Spotkania
Kategoria: BPO/SSC

W dniach 9- 14 grudnia na Auli Spadochronowej SGH organizowany jest kiermasz podarunków przekazanych przez ponad 100 Partnerów akcji! Za połowę ceny rynkowej wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć produkty wszelkiego rodzaju: od kosmetyków, biżuterii i książek, przez vouchery do restauracji i kawiarni, po karnety na lekcje tańca, kursy językowe czy kulinarne!

Celem akcji jest niesienie pomocy i radości wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na zakup akcesoriów medycznych i prezentów dla dzieci będących pod skrzydłami Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

W trakcie finałowego tygodnia będzie trwała Zakręcona Akcja, czyli zbiórka nakrętek, które zostaną przekazane firmie recyklingowej. Dzięki pozyskanym w ten sposób środkom, w tym samym czasie pomagamy środowisku i Hospicjum!

Jednakże, na tym nie koniec Tygodnia Uśmiechu. W tym roku do akcji dołącza nowa inicjatywa!

Od tej edycji rusza zbiórka rzeczy i upominków dla dzieci z domów dziecka, organizowana wspólnie z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka. Zachęcamy do przekazywania podczas finału przedmiotów w dobrym stanie, którymi chcemy się podzielić: książki, zabawki i wszystko, co może być potrzebne i co na pewno sprawi dzieciom radość.

Pomagajmy wspólnie! Zapraszamy do udziału we wszystkich akcjach tegorocznego Tygodnia Uśmiechu!

Gwarantujemy uśmiech całego Zespołu, Darczyńców i Dzieci, którym wspólnie pomożemy!

Strona wydarzenia - www.facebook.com/tydzienusmiechu

(Informacje organizatora)

Kontakt
NZS SGH
Szkoła Główna Handlowa
aleja Niepodległości 162
02-554 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 11 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie