Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 maja
2022
Miasto:
Organizator: TPA Poland

Webinar z Tomaszem Manowcem – „Kariera w finansach”

Typ wydarzenia: Spotkania

Baker tilly TPA wychodzi naprzeciw początkującym finansistom, którzy wciąż szukają swojej drogi zawodowej lub po prostu chcą wiedzieć, jakie mają przed sobą możliwości po ukończeniu studiów.  

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar z Tomaszem Manowcem – „Kariera w finansach”.  

12 maja o godzinie 19:00 odbędzie się wydarzenie skierowane do osób nastawionych na podjęcie ścieżki zawodowej w obszarze finansów, a zwłaszcza w corporate finance.  

 

Podczas spotkania:

  • dowiesz się, gdzie skierować swoje pierwsze kroki po odebraniu dyplomu z uczelni (czy też w jeszcze w trakcie studiów).
  • poznasz różne ścieżki kariery w corporate finance, a także dowiesz się jakie kompetencje są obecnie pożądane na rynku pracy i w jaki sposób możesz je budować.
  • dowiesz się, jak wygląda praca finansisty w przedsiębiorstwach, bankowości i konsultingu.
  • poznasz bliżej proces certyfikacji CFA i ACCA – co być może zachęci Cię do uzyskania certyfikatu lub ułatwi już rozpoczęty proces.


Tomasz Manowiec – Dyrektor Wycen Baker Tilly TPA, który poprowadzi webinar to praktyk z kilkunastoletnim stażem w dziedzinie wycen i modelowania finansowego. Jest więc skarbnicą praktycznej wiedzy w tym obszarze, a dodatkowo – jako wieloletni wykładowca – przekaże ją w sposób klarowny i efektywny.

 

Ten webinar to świetna okazja, by poznać rynek pracy od bardzo praktycznej strony! Co więcej dla osób, które dołączą do wydarzenia i zostaną do samego końca przewidziana jest mała niespodzianka :)

Linki do wydarzenia:

Facebok https://www.facebook.com/events/752521429450779?ref=newsfeed

Linkedin:  https://www.linkedin.com/events/webinar-karierawfinansach6925088023218905088/about/

Bezpośredni link do rejestracji:https://bit.ly/Karierawfinansach

Kontakt
TPA Poland
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie