Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 maja
do 13 maja
2022
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Analizy Danych przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

XI Edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej NAWNE

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Spotkania

Celem Konferencji NAWNE jest przedstawienie różnego typu narzędzi i metod wykorzystywanych w analizie danych ekonomicznych, aby lepiej zrozumieć prawidłowe funkcjonowanie współczesnej gospodarki zarówno w skali mikro-, jak i makroekonomicznej.

Wydarzenie to ma charakter naukowy, tworzymy platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów między studentami, wykładowcami, a przedstawicielami świata biznesu oraz swobodnej prezentacji wyników badań zarówno przez studentów I i II stopnia, jak i doktorantów.

Dodatkowym celem przedsięwzięcia jest edukowanie uczestników w obszarze zastosowań narzędzi analitycznych - na Konferencji prezentowane są zwykle innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, często nie przedstawiane podczas uczelnianych zajęć, a przydające się w praktyce w późniejszym życiu zawodowym.

Wydarzenie to z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę pracowników naukowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką analizy danych ekonomicznych. Rok temu mieliśmy zaszczyt gościć kilkuset uczestników z ponad 10 miast w Polsce.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/658460958753760

Kontakt
Koło Naukowe Analizy Danych przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 31 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia