Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 marca
2020
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Konsultingu SGH

XXIII Maraton Firm Konsultingowych

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu już po raz XXIII zaprasza na Maraton Firm Konsultingowych, które odbędzie się w Budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej. Wydarzenie jest idealną okazją do zapoznania się z możliwościami kariery w konsultingu, a także poznania tajników sukcesu w procesie rekrutacji.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Spotkania
Kategoria: Konsulting, BPO/SSC

Już 5 marca Aula Spadochronowa SGH zamieni się w Wioskę Konsultingową, gdzie będziesz mógł poznać przedstawicieli renomowanych firm konsultingowych. Maraton Firm Konsultingowych poza targami pracy oferuje dzień pełen wrażeń i atrakcji. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami. Zastanawiasz się jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną lub czy twoje CV zrobi wrażenie na przyszłych pracodawcach? Speed dating rozwieje twoje wątpliwości! Podczas 5-minutowej rozmowy będziesz mógł skonsultować swoje CV, rozwiązać krótkie zadanie estymacyjne i zdobyć odpowiedź na nurtujące pytania odnośnie zatrudnienia.

Przez kolejne dwa tygodnie czekają na was kolejne atrakcje. Mock interviews to kolejna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w formie symulacji rozmowy rekrutacyjnej wraz z Partnerami XXIII edycji MFK. Odbędzie się również kilkanaście warsztatów Case Study o różnorodnej tematyce, gdzie w siedzibie partnera będziecie można zmierzyć się z realnymi problemami z różnych dziedzin. Zachęcamy również do wzięcia udział w Lunch & case, gdzie pod okiem ekspertów będziesz mógł nie tylko przetestować swoją wiedzę ale również zjeść pyszny lunch.

Nie może cię to ominąć! Zaznacz tę datę w swoim kalendarzu i wbiegnij na sam szczyt kariery w konsultingu!

https://www.facebook.com/mfkxxiii

(Informacje organizatora)

Kontakt
SKN Konsultingu SGH
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie