Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 marca
2015
Miasto: Koszalin
Organizator: Stowarzyszenie Millennium, Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

13 Środkowopomorskie Targi Pracy Mobica Job Fair 2015

Typ wydarzenia: Targi pracy

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej wraz ze Stowarzyszeniem Millennium zaprasza do uczestnictwa w 13 Środkowopomorskich Targach Pracy Mobica Job Fair 2015. Impreza ta odbędzie się 19.03.2015r. w godz. 10.00-14.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.

Środkowopomorskie Targi Pracy to jedna z największych tego typu imprez w województwie. Umożliwiają bezpośredni kontakt z wieloma pracodawcami w jednym miejscu.  Jest to także okazja do zaprezentowania firmy, jej profilu działania, metod naboru i selekcji kandydatów, zebrania dokumentów aplikacyjnych od poszukujących pracy absolwentów i studentów wyższych uczelni.

Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej mają długoletnią tradycję. Pierwsze targi zorganizowano już w 1996 roku. Dzisiaj jest już to jedna z największych tego typu imprez w woj. Zachodniopomorskim.

Poprzednie edycje Targów gromadziły ponad 50 wystawców, prężnie działające lokalne firmy i instytucje oraz uznane na rynku krajowym i globalnym firmy. Lista wystawców z poprzednich lat znajduje się na stronie Targów Pracy: www.targipracy.koszalin.pl. W tym roku jesteśmy przygotowani na przyjęcie jeszcze większej liczby wystawców chcących zaprezentować się nowej fali wykwalifikowanych inżynierów oraz magistrów jednej z najdynamiczniej rozwijających się uczelni wyższych w kraju, jaką jest Politechnika Koszalińska. Targi także przeznaczone są dla wszystkich innych osób szukających pracy i bezrobotnych z naszego regionu.

Politechnika Koszalińska posiada blisko 9 tysiące studentów, 28 nowoczesnych kierunków kształcenia oraz 4 wydziały i 4 instytuty: Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji, Wydział Elektroniki i Informatyki, Wydział Mechaniczny, Wydział Nauk Ekonomicznych oraz Instytut Neofilologii i Komunikacji Społecznej, Instytut Polityki Społecznej i Stosunków Międzynarodowych, Instytut Technologii i Edukacji, Instytut Wzornictwa. Co roku mury Uczelni opuszcza blisko 2000 absolwentów.

Szeroki wybór kierunków i specjalności oraz polityka uczelni zmierzająca do poszerzenia profilu kształcenia na wzór zachodnich Uniwersytetów Technicznych, umożliwia szeroki dobór kadry przez firmy z niemal wszystkich branż. Ponadto w Koszalinie działa kilka państwowych i prywatnych uczelni wyższych oraz wydziały zamiejscowe uczelni z Poznania i Szczecina. Szeroki dostęp do wykwalifikowanej kadry to jeden z warunków, jaki był brany pod uwagę przy uruchomieniu koszalińskiej części Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zapraszamy na naszą stronę: www.targipracy.koszalin.pl

Kontakt
Koszalin
Wydarzenia

Dziś jest 22 czerwca 2024

Zobacz wszystkie