Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
22 marca
2018
Miasto: Katowice
Organizator: Absolvent.pl

Absolvent Talent Days Katowice

Absolvent Talent Days już od 4 lat jak magnes przyciąga setki tysięcy studentów i absolwentów wyższych uczelni. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, power speeche znanych osób oraz warsztaty i spotkania z liderami opinii.

Typ wydarzenia: Targi pracy

Tegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea "Rób to, co kochasz”. Znajdź pracę, która poza satysfakcją i zarobkiem da Ci dużo radości.

Zmieniają się oczekiwania, zmienia się rynek pracy, zmienia się rekrutacja i my to rozumiemy. Dlatego Absolvent Talent Days ponownie odwiedzą 8 największych miast Polski. Już 22 marca będziemy
w Katowicach!
A z nami jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów - Włodek Markowicz. Włodek jest jednym z pierwszych polskich producentów wideo w Internecie oraz współtwórcą popularnego vloga Lekko Stronniczy.

Ostatnia katowicka edycja zgromadziła ponad 3000!!! osób, w tym 60 pracodawców z ponad 1000 ofertami pracy, praktyk i staży w różnych branżach. Już 22 marca będziecie mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami interesujących Was firm, zaplanować swoją karierę, a co najważniejsze jeszcze w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z wydzielonej specjalnie dla Was strefy szkoleniowej, gdzie czekać na Was będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Spring Professional. Deloitte zapewniło przestrzeń, w której będziecie mogli wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV, a jak już komplet dokumentów będziecie trzymać w ręku, to koniecznie weźcie udział w warsztatach „Funkcje przydatne na rozmowie kwalifikacyjnej i w samej pracy”, które sprawią, że żadne pytanie przyszłego pracodawcy nie będzie dla Was zaskoczeniem.

Teraz już wszystko w Waszych rękach - porozmawiajcie z pracodawcą i aplikujcie za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-cv, w szybki i łatwy sposób sprawi, że wasze CV wpadną wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. Jest to rozwiązanie, które Grupa Absolvent jako pierwsza wprowadziła w 2016 roku. E-cv pozwala na niemal bezpośredni przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent. 

 

Grupa Absolvent została założona w 2011 roku przez dwójkę studentów Katarzynę Godlewską i Dominika Wieganda. W jej skład wchodzą takie marki jak Absolvent.pl, Absolvent Talent Days, Absolvent Consulting, Code Europe oraz najmłodszy projekt Grupy Absolvent Kiwi Jobs. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z pracodawcami - profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Za zadanie stawia sobie  inspirowanie, zmienianie i definiowanie rynku pracy dedykowanego młodym pracownikom, a także pokazywanie im różnych możliwości i dróg rozwoju. Więcej informacji na: www.absolvent.pl i www.absolvent.pl/talentdays/katowice-targi-pracy.

Partner technologiczny: Deloitte

Partnerzy merytoryczni: Adecco, EY, Spring Professional

Partner wspierający: Motorola, Peek & Cloppenburg, Shell

Partner naukowy: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa

Partner instytucjonalny: Niezależne Zrzeszenie Studentów

Patroni medialni:  DlaStudenta.pl, Eurostudent, Hintigo, Moje Katowice, OutsorcingPortal, Outsourcing&More, Studentnews.pl, Studia.net, Telewizja TVS

 

Kontakt
Absolvent.pl
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
aleja Korfantego
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 22 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling