Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
22 marca
2018
Miasto: Katowice
Organizator: Absolvent.pl

Absolvent Talent Days Katowice

Absolvent Talent Days już od 4 lat jak magnes przyciąga setki tysięcy studentów i absolwentów wyższych uczelni. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, power speeche znanych osób oraz warsztaty i spotkania z liderami opinii.

Typ wydarzenia: Targi pracy

Tegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea "Rób to, co kochasz”. Znajdź pracę, która poza satysfakcją i zarobkiem da Ci dużo radości.

Zmieniają się oczekiwania, zmienia się rynek pracy, zmienia się rekrutacja i my to rozumiemy. Dlatego Absolvent Talent Days ponownie odwiedzą 8 największych miast Polski. Już 22 marca będziemy
w Katowicach!
A z nami jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów - Włodek Markowicz. Włodek jest jednym z pierwszych polskich producentów wideo w Internecie oraz współtwórcą popularnego vloga Lekko Stronniczy.

Ostatnia katowicka edycja zgromadziła ponad 3000!!! osób, w tym 60 pracodawców z ponad 1000 ofertami pracy, praktyk i staży w różnych branżach. Już 22 marca będziecie mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami interesujących Was firm, zaplanować swoją karierę, a co najważniejsze jeszcze w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z wydzielonej specjalnie dla Was strefy szkoleniowej, gdzie czekać na Was będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Spring Professional. Deloitte zapewniło przestrzeń, w której będziecie mogli wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV, a jak już komplet dokumentów będziecie trzymać w ręku, to koniecznie weźcie udział w warsztatach „Funkcje przydatne na rozmowie kwalifikacyjnej i w samej pracy”, które sprawią, że żadne pytanie przyszłego pracodawcy nie będzie dla Was zaskoczeniem.

Teraz już wszystko w Waszych rękach - porozmawiajcie z pracodawcą i aplikujcie za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-cv, w szybki i łatwy sposób sprawi, że wasze CV wpadną wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. Jest to rozwiązanie, które Grupa Absolvent jako pierwsza wprowadziła w 2016 roku. E-cv pozwala na niemal bezpośredni przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent. 

 

Grupa Absolvent została założona w 2011 roku przez dwójkę studentów Katarzynę Godlewską i Dominika Wieganda. W jej skład wchodzą takie marki jak Absolvent.pl, Absolvent Talent Days, Absolvent Consulting, Code Europe oraz najmłodszy projekt Grupy Absolvent Kiwi Jobs. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z pracodawcami - profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Za zadanie stawia sobie  inspirowanie, zmienianie i definiowanie rynku pracy dedykowanego młodym pracownikom, a także pokazywanie im różnych możliwości i dróg rozwoju. Więcej informacji na: www.absolvent.pl i www.absolvent.pl/talentdays/katowice-targi-pracy.

Partner technologiczny: Deloitte

Partnerzy merytoryczni: Adecco, EY, Spring Professional

Partner wspierający: Motorola, Peek & Cloppenburg, Shell

Partner naukowy: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa

Partner instytucjonalny: Niezależne Zrzeszenie Studentów

Patroni medialni:  DlaStudenta.pl, Eurostudent, Hintigo, Moje Katowice, OutsorcingPortal, Outsourcing&More, Studentnews.pl, Studia.net, Telewizja TVS

 

Kontakt
Absolvent.pl
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
aleja Korfantego
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie