Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 kwietnia
2019
Miasto: Łódź
Organizator: Politechnika Łódzka

Akademickie Targi Pracy 2019

Jedne z największych targów pracy w Polsce odbędą się już niebawem - 10 kwietnia w Hali Expo w Łodzi przy al. Politechniki 4. Będzie to czternasta edycja Akademickich Targów Pracy - wydarzenia którego głównym celem jest danie studentom i absolwentom łódzkich uczelni możliwości wejścia na rynek pracy, we współpracy z przedsiębiorcami z regionu łódzkiego.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Human Resources

Coroczne Targi gromadzą ponad stu wystawców, którzy mają do zaoferowania tysiące stanowisk praktyk, staży i pracy dla młodych ludzi, stawiających pierwsze kroki ku rozwojowi własnej kariery zawodowej. Różnorodność branż reprezentowana przez wystawców zapewnia, że każdy odwiedzający Targi, niezależnie od ukończonej uczelni i kierunku studiów jest w stanie znaleźć swojego pracodawcę.

Dla wystawców natomiast Akademickie Targi Pracy to doskonała okazja nie tylko do pozyskania młodych, ambitnych pracowników, ale również szansa na podkreślenie swojej roli na lokalnym rynku pracy oraz zaprezentowania swoich produktów i usług zarówno wśród odwiedzających jak i wśród innych wystawców.

Akademickim Targom Pracy towarzyszą dodatkowe atrakcje skierowane do odwiedzających. Wśród nich są darmowe szkolenia i warsztaty prowadzone przez przedstawicieli wystawiających się na ATP organizacji, prelekcja specjalnego gościa - znanej osobistości, Strefa Doradcza w której można skonsultować się z profesjonalistą m. in. w sprawie swojego CV  oraz Strefa Chilloutu organizowana po raz kolejny przez FitFabric.


10 kwietnia 2019 r. w Hali Expo przy al. Politechniki 4 odbędzie się kolejna – 14. Edycja Akademickich Targów Pracy podczas której wszyscy studenci i absolwenci będą mieli okazję do aplikowania na setki stanowisk oferowanych przez pracodawców z regionu łódzkiego.

Akademickie Targi Pracy dają możliwość spotkania się z ponad setką pracodawców z różnych branż, którzy z myślą o studentach i absolwentach łódzkich uczelni prezentują swoje oferty praktyk i staży. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z trendami na lokalnym rynku pracy dla wszystkich młodych ludzi zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej.

Ponadto podczas ATP odwiedzający mają okazję do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli firm – praktyków w swoim fachu. Szeroka gama tematyczna gwarantuje wybór warsztatu zgodnego z zainteresowaniami.

Jak co roku ATP zaprasza wyjątkowego gościa, który wygłasza prelekcję. W tym roku będzie to Robert Makłowicz znany polski dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik.

Dodatkowo w dniu Targów dla wszystkich odwiedzających jest dostępna Strefa Doradcza, w której to pod czujnym okiem ekspertów uczestnicy mogą sprawdzić swoje CV oraz Listy Motywacyjne. Zatem organizatorzy nie tylko oferują świetnych wystawców, ale również dają możliwość konsultacji dokumentów aplikacyjnych z profesjonalistami, aby zaprezentować się przed przyszłymi pracodawcami z jak najlepszej strony.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu.

Więcej informacji na stronie - http://atp.lodz.pl

(Informacje organizatora)

Kontakt
Politechnika Łódzka
Hala Expo
aleja Politechniki 4
93-590 Łódź
Wydarzenia

Dziś jest 25 marca 2023

27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Konferencja Strategie HR
Warszawa 17 maja
17 maja Warszawa
Ogranizator ADN Akademia
Kategoria
Human Resources
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Konferencja Strategie HR
Warszawa 17 maja
17 maja Warszawa
Ogranizator ADN Akademia
Kategoria
Human Resources
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe