Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 kwietnia
2024
Miasto: Warszawa
Organizator: AIESEC Polska

Ważne linki

Dni Kariery® w SGH

Szukasz sposobu na rozpędzenie swojej kariery już podczas studiów, ale nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz nauczyć się pisać dobre CV i zdobyć tajemną wiedzę, na co tak naprawdę zwracają uwagę pracodawcy? Jeśli tak - Dni Kariery® w SGH to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Dni Kariery® to działające od ponad 30 lat targi pracy, praktyk i staży dla studentów, którzy poszukują zatrudnienia w najbardziej renomowanych firmach. Już 9 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00-16:00 w Gmachu Głównym Szkoły Głównej Handlowej zlokalizowanej przy al. Niepodległości 162 na Auli Spadochronowej uczestnicy będą mieli okazję poznać przedstawicieli najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw na rynku!

 

Dlaczego warto wybrać się na Dni Kariery®?

Podczas wydarzenia organizujemy Symulowane Rozmowy Rekrutacyjne, dzięki którym studenci będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności w praktyce oraz otrzymać fachową opinię profesjonalistów. Od tej pory napisanie najlepszego CV, odpowiednia prezentacja swoich umiejętności i osobowości, czy szansa na uzyskanie cennych wskazówek od rekruterów nie będą już tajemną wiedzą dla wybranych.

Teoria to jedno, lecz nie da się ukryć, że to praktyka czyni mistrza!

 

Nie zabraknie ulubionej wśród studentów części Dni Karier® - Speed Recruitment [link do zapisów]. To szansa na znalezienie natychmiastowego zatrudnienia na stanowisko w wymarzonej firmie, już podczas trwania wydarzenia! 

 

Udział w wydarzeniu otwiera drzwi do produktywnego networkingu. Dostęp do tak wielu przedsiębiorstw w tak krótkim czasie pozwoli efektywnie rozwinąć sieć kontaktów zawodowych z przedstawicielami najpopularniejszych marek i korporacji w przyjaznej atmosferze.

 

Dni Kariery® w SGH oferują nie tylko szansę na zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy. To przede wszystkim okazja dla studentów do wejścia w świat kariery z przewagą zdobytych kontaktów oraz szansa na zebranie  doświadczeń i praktycznych umiejętności, które pomogą zdobyć wymarzone stanowisko.

 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku [link] oraz oficjalnych profili w Social Mediach (Facebook Dni Kariery®, Instagram), aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które zespół Dni Karier dla Was przygotowuje!

Gotowi na nowy rozdział?

Kontakt
AIESEC Polska
Szkoła Główna Handlowa
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa