Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 czerwca
do 8 lipca
2013
Miasto: Cała Polska
Organizator: MultiExpo

e-Targi Business & Education

Typ wydarzenia: Targi pracy
e-Targi Business & Education to pierwsza w Polsce platforma tego typu – w odpowiedzi na zapotrzebowanie absolwentów szkół wyższych oraz pracowników średnich i dużych przedsiębiorstw oraz kadry menadżerskiej stworzyliśmy stronę, na której znajdują się oferty studiów podyplomowych i MBA, a także szkół językowych i firm szkoleniowych oraz wydawnictw i księgarni z całej Polski w jednym miejscu.

e-Targi powstały w odpowiedzi na ogromny przesyt masowych targów edukacyjnych skierowanych do maturzystów i licealistów, którzy zainteresowani są ofertą studiów licencjackich i inżynierskich, z równoczesnym brakiem na polskim rynku imprezy targowej wyspecjalizowanej w ofercie kształcenia podyplomowego.

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, dlatego wykorzystujemy siłę i możliwości internetu, aby pełną ofertę edukacyjną uczelni, szkół językowych i firm szkoleniowych oraz wydawnictw i księgarni zebrać dla Państwa na jednej platformie. 

e-Targi Edukacyjne Business & Education to nowoczesna platforma internetowa skierowana do osób szukających nowych możliwości edukacyjnych. Aktualna oferta edukacyjna uczelni wyższych oraz renomowanych szkół językowych i ośrodków edukacyjnych zaprezentuje ofertę skierowaną do osób chcących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Dzięki e-Targom w jednej chwili zdobędą Państwo wszystkie niezbędne informacje pozwalające wybrać najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb edukację. Ponad dwutygodniowa ekspozycja pozwoli Państwu na zastanowienie, podjęcie decyzji i wybranie odpowiedniego programu edukacyjnego oraz umożliwi bezpośredni kontakt z osobami przeprowadzającymi rekrutację.

Zapraszamy na stronę: e-Targi Business & Education 2013

Na e-Targach będą Państwo mogli poznać oferty najlepszych szkół językowych w Polsce, między innymi  Sprachcaffe - organizatora zagranicznych wyjazdów językowych, działającego na rynku  od 1983 roku. Pełną ofertę skierowaną do osób młodych (13-21 lat), dorosłych (21+) i starszych (seniorzy) znajdą Państwo na stronie naszych e-Targów oraz na stronie www.sprachcaffe.com.

Kursy biznesowe w Sprachcaffe to kursy obejmujące 30 lekcji tygodniowo i skupione są głównie na aspekcie stricte biznesowym. Nacisk kładziony jest na wszystkie elementy nauki jak i na specjalistyczne międzynarodowe słownictwo.  Największą zaletą tego typu kursów jest szansa na nawiązanie nowych międzynarodowych kontaktów z osobami np. z Ameryki czy Azji. Odbyty kurs potwierdzony jest oficjalnym certyfikatem.