Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
20 marca
2023
Miasto: Szczecin
Organizator: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego

Giełda Pracy Uniwersytetu Szczecińskiego

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 20 marca 2023 r. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdy Pracy, która odbędzie się 20 marca 2023 r. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64.

 

W ramach najbliższej Giełdy Pracy studenci i absolwenci Uniwersytetu Szczecińskiego, mają okazję, aby poznać pracodawców i ich ofertę poprzez:

 • wizytówki wystawców na platformie www.abk-usz.jobteaser.com/pl/.
  Tutaj znajdują się wizytówki wystawców, w których każdy biorący udział pracodawca przedstawia m.in:

- najważniejsze informacje o swojej firmie,

- informacje o sposobach rekrutacji,

- formy kontaktu,

- najświeższe  oferty pracy/staży/praktyk.

 • 23 marca 2023 r. odwiedzenie stacjonarnych stanowisk  pracodawców na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US ul. Mickiewicza 64.

Przedstawiciele pracodawców spotykają się ze studentami i absolwentami na stacjonarnych stanowiskach;

 • wstępne, indywidualne rozmowy rekrutacyjne – 20-25 minutowe rozmowy rekrutacyjne online. Zrekrutowani kandydaci spotykają się na indywidualnej rozmowie online
  z wybranym Pracodawcą według ustalonego wcześniej harmonogramu;
 • bazę ofert pracy/praktyk/staży  na nowej platformie www.abk-usz.jobteaser.com/pl/. Baza jest aktualizowana na bieżąco przez Pracodawców, a studenci mogą z niej skorzystać nawet po zakończonym wydarzeniu. Platforma umożliwia kandydatom  bezpośrednie aplikowanie na wybrane stanowisko;
 • webinary – podczas 15 min. transmisji w mediach społecznościowych pracodawcy, prezentują proces rekrutacji i ścieżki kariery w ich przedsiębiorstwie. Przy okazji przedstawiają aktualne oferty pracy. Prezentacje i webinary są dostępne na stronie internetowej i w mediach społecznościowych także po zakończonym wydarzeniu.
 • stacjonarne warsztaty z praktykami – podczas zajęć na sali studenci i absolwenci mają okazję do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami pracodawców. Podczas warsztatów m.in. zbierają informacje o firmie a także redagują swoje CV, przygotowują się do rozmów rekrutacyjnych.
 • spotkania/konsultacje z doradcami zawodowymi – doradcy zawodowi z Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego spotykają się ze studentami, absolwentami i osobami poszukującymi pracy jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia w celu przygotowania ich do podjęcia działań zmierzających do zdobycia często pierwszego doświadczenia zawodowego. Na indywidualnych spotkaniach kandydaci będą mieli możliwość przeanalizowania ofert pracodawców uczestniczących w Giełdzie Pracy pod względem swoich umiejętności i predyspozycji oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Rozmowa z doradcą zawodowym będzie także doskonałym przygotowaniem do rozmów rekrutacyjnych;
 • konkursy i zabawy online dla uczestników wydarzenia – codziennie w mediach społecznościowych (wydarzenie na FB, Instagram) będą pojawiały się konkursy i zabawy mające zachęcić uczestników Giełdy Pracy do aktywnego udziału w wydarzeniu.

 

Formy udziału PRACODAWCÓW w Giełdzie Pracy

 • ONLINE – opcja całkowicie bezpłatna; pracodawca decyduje, w których działaniach online weźmie udział (wizytówka wystawcy, wstępne rozmowy 1:1, warsztaty online, webinary, debata, publikacja ofert pracy/staży/praktyk).
 • HYBRYDOWA – opcja płatna; pakiet zawiera wszystkie działania online i jest rozszerzony o stacjonarne stanowisko; pracodawca zyska możliwość zaprezentowania swojej oferty na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Koszt udziału w formie hybrydowej to 500 zł netto. Liczba miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia PRACODAWCÓW przez formularz >>> potrwają do 28.02.2023 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 91 444 37 03, abk@usz.edu.pl

Kontakt
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego
Szczecin
Wydarzenia

Dziś jest 25 marca 2023

27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH
XI edycja Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej
14 kwietnia
14 kwietnia
Ogranizator Koło Naukowe Modelowania Finansowego AGH

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Capital Market Days 2023
Kraków 27 marca-lutego
27 marca-lutego Kraków
Ogranizator KN Rynku Kapitałowego Index
Kategoria
Rynki kapitałowe
STN - Studencki Turniej Negocjacyjny
1 kwietnia
1 kwietnia
Ogranizator SKN Negocjator SGH