Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
20 marca
2023
Miasto: Szczecin
Organizator: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego

Giełda Pracy Uniwersytetu Szczecińskiego

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 20 marca 2023 r. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdy Pracy, która odbędzie się 20 marca 2023 r. na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64.

 

W ramach najbliższej Giełdy Pracy studenci i absolwenci Uniwersytetu Szczecińskiego, mają okazję, aby poznać pracodawców i ich ofertę poprzez:

 • wizytówki wystawców na platformie www.abk-usz.jobteaser.com/pl/.
  Tutaj znajdują się wizytówki wystawców, w których każdy biorący udział pracodawca przedstawia m.in:

- najważniejsze informacje o swojej firmie,

- informacje o sposobach rekrutacji,

- formy kontaktu,

- najświeższe  oferty pracy/staży/praktyk.

 • 23 marca 2023 r. odwiedzenie stacjonarnych stanowisk  pracodawców na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US ul. Mickiewicza 64.

Przedstawiciele pracodawców spotykają się ze studentami i absolwentami na stacjonarnych stanowiskach;

 • wstępne, indywidualne rozmowy rekrutacyjne – 20-25 minutowe rozmowy rekrutacyjne online. Zrekrutowani kandydaci spotykają się na indywidualnej rozmowie online
  z wybranym Pracodawcą według ustalonego wcześniej harmonogramu;
 • bazę ofert pracy/praktyk/staży  na nowej platformie www.abk-usz.jobteaser.com/pl/. Baza jest aktualizowana na bieżąco przez Pracodawców, a studenci mogą z niej skorzystać nawet po zakończonym wydarzeniu. Platforma umożliwia kandydatom  bezpośrednie aplikowanie na wybrane stanowisko;
 • webinary – podczas 15 min. transmisji w mediach społecznościowych pracodawcy, prezentują proces rekrutacji i ścieżki kariery w ich przedsiębiorstwie. Przy okazji przedstawiają aktualne oferty pracy. Prezentacje i webinary są dostępne na stronie internetowej i w mediach społecznościowych także po zakończonym wydarzeniu.
 • stacjonarne warsztaty z praktykami – podczas zajęć na sali studenci i absolwenci mają okazję do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami pracodawców. Podczas warsztatów m.in. zbierają informacje o firmie a także redagują swoje CV, przygotowują się do rozmów rekrutacyjnych.
 • spotkania/konsultacje z doradcami zawodowymi – doradcy zawodowi z Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego spotykają się ze studentami, absolwentami i osobami poszukującymi pracy jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia w celu przygotowania ich do podjęcia działań zmierzających do zdobycia często pierwszego doświadczenia zawodowego. Na indywidualnych spotkaniach kandydaci będą mieli możliwość przeanalizowania ofert pracodawców uczestniczących w Giełdzie Pracy pod względem swoich umiejętności i predyspozycji oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Rozmowa z doradcą zawodowym będzie także doskonałym przygotowaniem do rozmów rekrutacyjnych;
 • konkursy i zabawy online dla uczestników wydarzenia – codziennie w mediach społecznościowych (wydarzenie na FB, Instagram) będą pojawiały się konkursy i zabawy mające zachęcić uczestników Giełdy Pracy do aktywnego udziału w wydarzeniu.

 

Formy udziału PRACODAWCÓW w Giełdzie Pracy

 • ONLINE – opcja całkowicie bezpłatna; pracodawca decyduje, w których działaniach online weźmie udział (wizytówka wystawcy, wstępne rozmowy 1:1, warsztaty online, webinary, debata, publikacja ofert pracy/staży/praktyk).
 • HYBRYDOWA – opcja płatna; pakiet zawiera wszystkie działania online i jest rozszerzony o stacjonarne stanowisko; pracodawca zyska możliwość zaprezentowania swojej oferty na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.

Koszt udziału w formie hybrydowej to 500 zł netto. Liczba miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia PRACODAWCÓW przez formularz >>> potrwają do 28.02.2023 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 91 444 37 03, abk@usz.edu.pl

Kontakt
Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego
Szczecin
Wydarzenia

Dziś jest 29 maja 2024

Zobacz wszystkie