Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
30 maja
2019
Miasto: Lublin
Organizator: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Lubelskie Dni Informatyki 2020

Lubelskie Dni Informatyki, w skrócie „LDI”, określane są mianem największego wydarzenia IT na Lubelszczyźnie. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET, które działają przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: IT, BPO/SSC, Human Resources

Na podstawie statystyk można śmiało stwierdzić, że LDI rokrocznie przyciąga coraz większą ilość pasjonatów informatyki i technologii. W zeszłym roku liczba zarejestrowanych osób przekroczyła 1200! Uwagę przykuwały prelekcje oraz inspirujące warsztaty, które były prowadzone przez specjalistów z branży IT. Prezentacje o różnych technologiach wnoszą wiedzę, którą uczestnicy mogą wykorzystać zarówno w swojej pracy jak i w życiu codziennym.

Lubelskie Dni Informatyki skupiają pracowników IT, pasjonatów nowoczesnych rozwiązań, amatorów informatyki oraz studentów zainteresowanych tematyką konferencji. Tak różnorodna grupa uczestników umożliwia niesamowitą integrację, a także wymianę doświadczeń szeroko rozumianej dziedziny informatycznej.

Podczas tegorocznej edycji będą mogli Państwo wziąć udział zarówno w prelekcjach jak i warsztatach tematycznych, które są nowością naszej konferencji. Nie zabraknie informacji z zakresu QA, Bezpieczeństwa IT, Big Data, Data Science, Front-end’u i Back-end’u, które poprowadzą specjaliści w swoich dziedzinach. Każda ze ścieżek warsztatowych jest dopasowana do potrzeb rynku, co potwierdzają wyniki ankiety - stworzonej przez organizatorów LDI i przeprowadzonej wśród pracowników lubelskich firm IT.

Ważną informacją jest fakt, iż konferencja LDI jest w pełni darmowa, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia. Pierwsze 400 osób, które pojawią się na wydarzeniu, mogą liczyć na drobne upominki od organizatorów. O pozytywne wrażenia uczestników zadbają również sponsorzy konferencji zachęcając do odwiedzenia swoich stoisk poprzez liczne konkursy, których nagrody są zróżnicowane i wartościowe oraz przede wszystkim oferując merytoryczną rozmowę na różnorakie tematy m.in. dotyczące aktualnych ofert pracy oraz benefitów płynących z dołączenia do ich zespołów.

XIII edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się 30 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, mieszczącym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. Po więcej informacji zapraszamy na Social Media oraz stronę www.LDI.org.pl. Znajdą tam Państwo najnowsze informacje dotyczące konferencji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia - https://ldi.org.pl/

(Informacje organizatora)

Kontakt
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Lublin
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling