Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
30 maja
2019
Miasto: Lublin
Organizator: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Lubelskie Dni Informatyki 2020

Lubelskie Dni Informatyki, w skrócie „LDI”, określane są mianem największego wydarzenia IT na Lubelszczyźnie. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET, które działają przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: IT, BPO/SSC, Human Resources

Na podstawie statystyk można śmiało stwierdzić, że LDI rokrocznie przyciąga coraz większą ilość pasjonatów informatyki i technologii. W zeszłym roku liczba zarejestrowanych osób przekroczyła 1200! Uwagę przykuwały prelekcje oraz inspirujące warsztaty, które były prowadzone przez specjalistów z branży IT. Prezentacje o różnych technologiach wnoszą wiedzę, którą uczestnicy mogą wykorzystać zarówno w swojej pracy jak i w życiu codziennym.

Lubelskie Dni Informatyki skupiają pracowników IT, pasjonatów nowoczesnych rozwiązań, amatorów informatyki oraz studentów zainteresowanych tematyką konferencji. Tak różnorodna grupa uczestników umożliwia niesamowitą integrację, a także wymianę doświadczeń szeroko rozumianej dziedziny informatycznej.

Podczas tegorocznej edycji będą mogli Państwo wziąć udział zarówno w prelekcjach jak i warsztatach tematycznych, które są nowością naszej konferencji. Nie zabraknie informacji z zakresu QA, Bezpieczeństwa IT, Big Data, Data Science, Front-end’u i Back-end’u, które poprowadzą specjaliści w swoich dziedzinach. Każda ze ścieżek warsztatowych jest dopasowana do potrzeb rynku, co potwierdzają wyniki ankiety - stworzonej przez organizatorów LDI i przeprowadzonej wśród pracowników lubelskich firm IT.

Ważną informacją jest fakt, iż konferencja LDI jest w pełni darmowa, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia. Pierwsze 400 osób, które pojawią się na wydarzeniu, mogą liczyć na drobne upominki od organizatorów. O pozytywne wrażenia uczestników zadbają również sponsorzy konferencji zachęcając do odwiedzenia swoich stoisk poprzez liczne konkursy, których nagrody są zróżnicowane i wartościowe oraz przede wszystkim oferując merytoryczną rozmowę na różnorakie tematy m.in. dotyczące aktualnych ofert pracy oraz benefitów płynących z dołączenia do ich zespołów.

XIII edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się 30 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, mieszczącym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. Po więcej informacji zapraszamy na Social Media oraz stronę www.LDI.org.pl. Znajdą tam Państwo najnowsze informacje dotyczące konferencji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia - https://ldi.org.pl/

(Informacje organizatora)

Kontakt
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Lublin
Wydarzenia

Dziś jest 02 grudnia 2022

02 grudnia 2022 - 04 października 2022
Academic Polish Model United Nations - POLMUN 2022
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Academic Polish Model United Nations - POLMUN 2022
Warszawa 2 grudnia-października
2 grudnia-października Warszawa
Ogranizator SKN Spraw Zagranicznych SGH

Podobne wydarzenia

Academic Polish Model United Nations - POLMUN 2022
Warszawa 2 grudnia-października
2 grudnia-października Warszawa
Ogranizator SKN Spraw Zagranicznych SGH