Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 marca
do 18 marca
2021
Miasto:
Organizator: Samorząd Studentów SGH

Studenckie Targi Pracy 2021

Szukasz stażu, praktyk, pracy? Dobrze trafiłeś! W dniach 16-18 marca odbędzie się internetowa edycja Studenckich Targów Pracy 2021.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy

Studenckie Targi Pracy, dawniej znane jako Targi FMCG to projekt organizowany przez Samorząd Studentów SGH, który pozwala na bliższe poznanie ofert największych firm na polskim rynku pracy. Organizatorzy zdecydowali się na poszerzenie zakresu działalności projektu, kontaktując także firmy i osoby wywodzące się z różnorodnych branż, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich studentów. Uczestnicy będą mieć możliwość poznania swoich potencjalnych pracodawców, jak i dowiedzenia się więcej na temat prowadzenia własnego biznesu, korzystając z doświadczenia zaproszonych prelegentów. Każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w ciekawych prelekcjach, wykładach prowadzonych przez gości specjalnych – osoby, które odniosły sukces w świecie biznesu oraz Partnerów wydarzenia, przygotowane zostały także liczne konkursy – każdy znajdzie coś dla siebie.

Choć pandemia w znacznym stopniu ograniczyła możliwości uczelnianego życia, konieczność przeprowadzenia Targów w formule internetowej, nie stanowiła ograniczenia dla organizatorów. Wręcz przeciwnie – dzięki przeniesieniu wydarzenia do sieci, zespołowi udało się zaprosić do współpracy więcej firm i gości specjalnych, którzy w normalnych warunkach nie mieliby możliwości udziału w wydarzeniu.

Studenckie Targi Pracy to inicjatywa idealna dla osób poszukujących odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej, które nie są pewne co chcą robić, nie wiedzą, gdzie i jak zacząć planowanie swojej przyszłości.

Studenckie Targi Pracy rozpoczynają się już 16 marca, dlatego warto zapisać tę datę w swoim kalendarzu.

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na Facebooku

Kontakt
Samorząd Studentów SGH
Wydarzenia

Dziś jest 17 czerwca 2024

Zobacz wszystkie