Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 marca
do 14 marca
2024
Miasto: Warszawa
Organizator: Szkoła Główna Handlowa

Studenckie Targi Pracy SGH - 12-14 marca 2024

Studenckie Targi Pracy SGH, odbywające się w dniach 12-14 marca 2024 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, to idealna okazja dla studentów, żeby poznać przyszłych pracodawców.

Studenckie Targi Pracy SGH, odbywające się w dniach 12-14 marca 2024 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, to idealna okazja dla studentów, żeby poznać przyszłych pracodawców. Partnerami wydarzenia są liczne firmy działające na polskim i zagranicznym rynku, które dają młodym ludziom możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia podczas praktyk i stażów. Patronem medialnym wydarzenia jest Kariera w Finansach.

Główną atrakcją Targów jest stacjonarna wioska targowa w Auli Spadochronowej SGH. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy i materiałami promocyjnymi firm, a także porozmawiać z przedstawicielami stanowisk wioski targowej, którzy odpowiedzą zainteresowanym na nurtujące ich pytania.

Nieodłączną częścią wydarzenia są warsztaty i prelekcje, prowadzone w formie hybrydowej przez naszych Partnerów, które mogą być pomocne przy planowaniu własnej kariery. Ponadto, można wziąć udział w cieszących się dużym zainteresowaniem keynote panelach, czyli prezentacjach naszych Partnerów połączonych z sesją Q&A.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również online na prelekcje z udziałem absolwentów SGH, którzy opowiedzą o możliwościach startu kariery oraz o zarządzaniu startupem.

Studenckie Targi Pracy SGH to punkt obowiązkowy każdego studenta planującego swoją przyszłą ścieżkę zawodową. Wydarzenie to otwiera drzwi do poznania wielkich firm od środka i zrobienia pierwszego kroku w stronę sukcesu. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie i skorzysta z obfitującego w wiele atrakcji programu. Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony Studenckich Targów Pracy SGH na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami.

Link do Fanpage’u: Studenckie Targi Pracy SGH | Facebook

Kontakt
Szkoła Główna Handlowa
Rakowiecka
00-001 Warszawa