Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 sierpnia
do 18 września
2010
Miasto:
Organizator:

Targi dla Przedsiębiorczości 2010

Typ wydarzenia: Targi pracy

Targi dla Przedsiębiorczości są wydarzeniem szczególnie adresowanym do osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz mikro przedsiębiorców poszukujących nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu.

Targi dla Przedsiębiorczości to przede wszystkim specjaliści i sprawdzone firmy, które dzięki swojemu doświadczeniu mogą zaoferować Tobie i twojej firmie najlepszą pomoc i wsparcie.

Na powierzchni ok. 2 000 m2, zaprezentuje się przeszło 60 firm i 10 organizacji NGO z Dolnego Śląska, które w profesjonalny sposób wspomagają mikro biznes w codziennej swojej pracy.

Dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

Planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Jeżeli tak, masz niepowtarzalną szansę skorzystać z darmowych porad organizacji i instytucji zajmujących się doradztwem i wsparciem mikro przedsiębiorczości.

Specjalnie na Ciebie czekają specjaliści, którzy odpowiedzą na Twoje pytania z zakresu:

  • pozyskiwania środków UE na otwarcie działalności gospodarczej,
  • wymogów formalno-prawnych przy otwieraniu działalności gospodarczych różnego typu,
  • zarządzania przedsiębiorstwem,
  • marketingu i reklamy,
  • księgowości i podatków.


Będziesz miał również okazję poznania bogatej oferty biur rachunkowych, doradców finansowych, biur ubezpieczeniowych, banków, hurtowni art. biurowych, dealerów oprogramowania komputerowego, producentów sprzętu komputerowo-kasowego oraz wiele innych ofert firm, które pomogą Tobie w biznesie.

Szczegóły