Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 września
2013
Miasto: Sheraton Hotel, ul. Powiśle 7
Organizator: CareerCon

Targi dla specjalistów szansą na szybką karierę. Kraków (wrzesień 2013)

Typ wydarzenia: Targi pracy

Znasz dobrze język angielski?

Masz juz pierwsze doświadczenie i chcesz nadać swojej karierze dynamicznego tempa?

Poszukujesz nowych wyzwań?

Jesteś gotów na współpracę z liderami rynku?


Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ''TAK'' to chcielibyśmy zaprosić Cię na kolejne edycje największych Targów rekrutacyjnych dedykowanych branży finansowów. Na Targach Kariera w Finasach i Bankowości macie niepowtarzalną okazję wzięcia udziału i wystartowania w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.


Co wyróżnia Targi organizowane przez firmę Careercon od pozostałych Targów rekrutacyjnych?


Jedną z najważniejszych różnic jest to, że wystawcy już na samych Targach rozpoczynają procesy rekrutacyjne, także jeżeli zależy Ci na czasie, a stresują Cię rozmowy w małych zamkniętych salkach czy też nie masz możliwości jeździć po całym mieście do różnych biur to nasze Targi są idealnym rozwiązaniem. W tym jednym dniu to biura przyjeżdżają do Ciebie, a rekruterzy mają czas by swobodnie porozmawiać z każdym przy filiżance pysznej kawy. 14 września w Krakowie i 28 września w Warszawie będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami m.in. takich firm jak:


• Airline Accounting Center

• Euroclear

• Capgemini

• Advisory Group TEST Human Resources

• IBM

• CBRE

• Citibank International Plc.


Wyżej wymienione firmy poszukują pracowników do działu finansów, księgowości i HR z bardzo dobrą znajomością języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański), które będą wykorzystywane w codziennej pracy.


Na co jeszcze możesz liczyć biorąc udział w Targach Kariera w Finansach i Bankowości?


Targi pracy to także okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży finansów. Jest to idealna możliwość do nabycia praktycznych umiejętności oraz poszerzenia swojej wiedzy. Dodatkowo podczas targów organizowane są bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich i twardych, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą kwalifikacje. Udział w takim szkoleniu można z powodzeniem wpisać do CV. Dodatkowo nasi Prelegenci pomogą Państwu przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i podpowiedzą na co zwrócić uwagę podczas pisania CV. Na uczesników Tragów czekają też atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.


Udział w tragach jest bezpłatny należy jedynie dokonać rejestracji online.


Najbliższe edycje:


14.09.2013 KRAKÓW – Sheraton Hotel***** ul. Powiśle 7

Szczegóły na: careercon.pl/karierawfinansach/krakow

Rejstracja online: careercon.pl/karierawfinansach/krakow/rejestracja

Kontakt
Sheraton Hotel, ul. Powiśle 7
Wydarzenia

Dziś jest 24 maja 2024

Zobacz wszystkie