Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 marca
2013
Miasto: Kraków
Organizator: CareerCon

Targi: Kariera w Finansach i Bankowości już w marcu

Typ wydarzenia: Targi pracy
Kariera w Finansach i Bankowości to nie tylko odmienne spojrzenie na stereotypowe targi pracy. To również unikalna platforma spotkań przeznaczona wyłącznie dla specjalistów dedykowanych dziedzin.

W jaki sposób udaje się nam jednego dnia i w jednym miejscu zgromadzić  liderów bankowości i finansów? 


Naszą receptą jest przede wszystkim rejestracja kwalifikowana, za sprawą której której uczestnikami Targów Kariery są osoby z minimum kilkuletnim i potwierdzonym stażem pracy. Dzięki  niej wzrasta zainteresowanie środowiska branżowego. Wydarzenia odbywają się cyklicznie w renomowanych hotelach największych miast Polski. Gwarantuje to prestiż i wysoki poziom organizacji, gdyż zależy nam na zadowoleniu klientów. Nasi Uczestnicy to aktywni zawodowo przedsiębiorcy. Mając to na uwadze, organizujemy Targi Kariery w soboty.

Udział w wydarzeniu dla wszystkich uczestników jest BEZPŁATNY, wystarczy prawidłowe wypełnienie FORMULARZA ONLINE

W Targach Kariery uczestniczy maksymalnie 20 dużych firm, które prezentują swoje aktualne działania i przedstawiają najciekawsze oferty pracy. Kariera w Finansach i Bankowości to zarówno doskonały sposób na pozyskanie wysoko wykwalifikowanych pracowników jak też oszczędność czasu i kosztów związanych z rekrutacją. 

Ogromnym atutem Targów Kariery są prelekcje znanych i cenionych ekspertów dedykowanych dziedzin, trenerów i psychologów biznesu. Uczestnictwo to szansa na poszerzenie wiedzy i rozwój umiejętności miękkich, niezbędnych do rozwoju zawodowego i osobistego. Nasza współpraca nie ogranicza się wyłącznie do tego. Utrzymujemy kontakt z firmami szkoleniowymi, organizacjami rządowymi, fundacjami wspierającymi nowe i bezpieczne technologie z zakresu finansów i bankowości oraz mediami branżowymi.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne materiały targowe, przerwy kawowe oraz udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez naszych Parnerów.

Jako jedyni  w Polsce organizujemy zamknięte spotkania dla ekspertów!

Targi Kariera w Finansach i Bankowości to szansa na:
  • nawiązanie bezpośredniego kontaktu ze specjalistami branży finansów i bankowości
  • pozyskanie doświadczonych pracowników
  • zdobycie nowych umiejętności i podniesienie swoich kwalifikacji
  • otrzymanie dofinansowania do ciekawych warsztatów i konferencji
  • zdobycie pracy swoich marzeń!
Spotkajmy się w Krakowie. Właśnie tam odbędzie najbliższa edycja Kariery w Finansach i Bankowości. Nie zwlekaj, dołącz do nas i przekonaj się sam. 

Szczegółowe informacje na: careercon.pl.

Kontakt
hotel Sheraton, Kraków
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie