Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 maja
2013
Miasto: Wrocław
Organizator: CareerCon

Targi: Kariera w Finansach i Bankowości Wrocław 2013

Typ wydarzenia: Targi pracy
Szukasz pracy w renomowanych firmach? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Targi Kariera w Finansach i Bankowości to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski. Jako organizator współpracujemy z liderami polskiego sektora finansów i bankowości. Poprzez wcześniejszą kwalifikację uczestników Targi mają charakter zamknięty, co umożliwia bezpośredni i swobodny kontakt z wystawcami. Zaletą naszych imprez jest bogaty program prelekcyjny. Uznani eksperci w dziedzinie finansów i bankowości poprowadzą wykłady oraz warsztaty, które są szansą na poszerzenie swojej wiedzy.

Uczestnicy 
Warunkiem wzięcia udziału w Targach jest rejestracja kwalifikowana. Dzięki temu uczestnikami są wyłącznie specjaliści z branży posiadający minimum 2-letnie doświadczenie. Udział w Targach jest bezpłatny. Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz online.

Wystawcy 
Liderzy rynku finansowo-bankowego. Firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowe korporacje rekrutujące doświadczonych pracowników z branży m.in. Credit Suisse, HP, Eurobank, Getin Noble Bank. 

Najbliższe edycje
11.05.2013 – Wrocław

15.06.2013 – Gdańsk


Pełna lista wystawców, prelekcji oraz szczegóły organizacyjne:

Udział w Targach to przede wszystkim możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji, nawiązania kontaktu z branżowymi gigantami oraz poznanie aktualnych ofert pracy. KARIERA w FINANSACH i BANKOWOŚCI to idealne dopasowanie – zmotywowani i kompetentni pracownicy oraz doświadczeni pracodawcy.
Kontakt
Hotel HP Park Plaza, Wrocław
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 03 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling