Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 maja
2013
Miasto: Wrocław
Organizator: CareerCon

Targi: Kariera w Finansach i Bankowości Wrocław 2013

Typ wydarzenia: Targi pracy
Szukasz pracy w renomowanych firmach? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Targi Kariera w Finansach i Bankowości to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski. Jako organizator współpracujemy z liderami polskiego sektora finansów i bankowości. Poprzez wcześniejszą kwalifikację uczestników Targi mają charakter zamknięty, co umożliwia bezpośredni i swobodny kontakt z wystawcami. Zaletą naszych imprez jest bogaty program prelekcyjny. Uznani eksperci w dziedzinie finansów i bankowości poprowadzą wykłady oraz warsztaty, które są szansą na poszerzenie swojej wiedzy.

Uczestnicy 
Warunkiem wzięcia udziału w Targach jest rejestracja kwalifikowana. Dzięki temu uczestnikami są wyłącznie specjaliści z branży posiadający minimum 2-letnie doświadczenie. Udział w Targach jest bezpłatny. Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz online.

Wystawcy 
Liderzy rynku finansowo-bankowego. Firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowe korporacje rekrutujące doświadczonych pracowników z branży m.in. Credit Suisse, HP, Eurobank, Getin Noble Bank. 

Najbliższe edycje
11.05.2013 – Wrocław

15.06.2013 – Gdańsk


Pełna lista wystawców, prelekcji oraz szczegóły organizacyjne:

Udział w Targach to przede wszystkim możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji, nawiązania kontaktu z branżowymi gigantami oraz poznanie aktualnych ofert pracy. KARIERA w FINANSACH i BANKOWOŚCI to idealne dopasowanie – zmotywowani i kompetentni pracownicy oraz doświadczeni pracodawcy.