Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 listopada
2017
Miasto: Poznań
Organizator: Career EXPO

Targi pracy Career EXPO Poznań

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Human Resources

Powroty z wakacyjnej sielanki bywają ciężkie, ale okres wakacji to również dla wielu z nas czas podsumowań i przemyśleń. Studenci, absolwenci, specjaliści czy doświadczeni pracownicy – wszystkie te grupy łączy chęć rozwoju i zmian. Targi pracy Career EXPO to idealna szansa na spotkanie z rekruterami kilkuset topowych, międzynarodowych firm, a także możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez cenionych polskich ekspertów. 

Rozpocznij drogę do sukcesu

Specjaliści i doświadczeni pracownicy szukają możliwości rozwoju swoich umiejętności, świeżo upieczeni absolwenci mierzą się z trudnościami wejścia na rynek pracy, a studenci poszukują swojej własnej drogi zawodowej. W gąszczu rekrutacyjnych informacji, płynących do nas z różnych stron, ciężko wyciągnąć właściwe wnioski i znaleźć interesujące nas treści. Wizyta na jesiennej edycji Career EXPO to idealna okazja, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwiających się branż, jak chociażby Kaufland – partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance. Przedstawiciele firm z sektorów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych chętnie uchylą rąbka tajemnicy i opowiedzą o kulisach swojej pracy w organizacji z punktu widzenia jej członka.

Rekrutacja w błyskawicznym tempie

Ci, którzy zdecydowali już, do której firmy chcieliby aplikować, dzięki Career EXPO mają możliwość wzięcia udziału w tak zwanej Szybkiej Rekrutacji. Każdy użytkownik, który zarejestruje się przez stronę www.careerexpo.pl, po wypełnieniu CV i wstępnej weryfikacji, może umówić się na spotkanie z rekruterem w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze w specjalnie wyznaczonej na targach strefie. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostały skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO już jako pracownik cenionej przez nas firmy.

Rozwiń swoje kompetencje

Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniego spotkania się z rekruterami, ale także szansa na uzupełnienie swoich umiejętności podczas licznych szkoleń i merytorycznych prelekcji. Spotkanie z ekspertami zarówno z zakresu rozwoju zawodowego, jak i osobistego, daje uczestnikom szansę na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zwiększa prawdopodobieństwo na znalezienie zatrudnienia.

Warto również udać się pod scenę główną, gdzie znane postacie ze świata biznesu opowiedzą o tajnikach sukcesu, a eksperci w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi ujawnią sekrety swojej pracy i doradzą, jak stać się kandydatem pożądanym przez rekruterów.

Na uwagę osób, które dopiero zaczynających swoją karierę zawodową, jak i tych planujących zmienić dotychczasową pracę, zasługuje również strefa indywidualnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych, gdzie specjaliści HR bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje nam profesjonalne zdjęcie, które postawi kropkę nad i w naszym atrakcyjnym życiorysie.

Sprawdzian sprytu w Escape Roomie

W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również niezwykła niespodzianka w postaci Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej, przygotowanego we współpracy z Tkalnią Zagadek. W środku czeka na nas mnóstwo tajemniczych łamigłówek, które zaskoczą nawet największych “sherlocków”. To idealna okazja do sprawdzenia swojego sprytu, kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale także dobrej zabawy.

21 listopada 2017 r.

Poznań, Pawilon nr 15, MTP

Bezpłatny bilet na wydarzenie można pobrać, rejestrując się za pośrednictwem strony https://careerexpo.pl/rejestracja.

Kontakt
Career EXPO
Poznań
Wydarzenia

Dziś jest 21 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie