Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
20 października
2023
Miasto: Warszawa
Organizator: CIMA

AICPA & CIMA zaprasza na inspirujące targi talentów CGMA NEXGEN

Studenci wchodzący na rynek pracy stoją przed wyzwaniem, jak wyróżnić się na tle innych kandydatów. Dlatego koniecznością staje się podnoszenie kompetencji także poza uczelnią oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy

Jeżeli chcesz rozwijać swoją przyszłość w finansach i biznesie, jesteś maturzystką/maturzystą, właśnie rozpoczynasz studia lub studiujesz na kierunku związanym z finansami, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Już 20 października AICPA & CIMA zaprasza na wydarzenie CGMA NEXGEN – targi kariery i edukacji, poświęcone Twojej przyszłości w finansach. To dzień pełen pozytywnej energii i inspiracji, podczas którego:

  • wysłuchasz ciekawych prelekcji i wystąpień motywacyjnych,
  • weźmiesz udział w praktycznych warsztatach na temat kariery i podnoszenia kwalifikacji,
  • skorzystasz z darmowych konsultacji CV, prowadzonych przez doświadczonych rekruterów z Hays,
  • spotkasz topowych pracodawców i rekruterów,
  • zagrasz z nami w ekscytującą grę z szansą na wygranie atrakcyjnych nagród.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zofia Kierner – polsko-amerykańska aktywiskta, rezydentka na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, wielokrotnie nagradzana działaczka społeczna, prelegentka TEDx, orędowniczka edukacji i równości płci, laureatka nagrody magazynu Forbes "25przed25", laureatka nagrody "Ambassador of Polish Innovation" i jedna z czołowych działaczek społecznych Vogue’a.

CGMA NEXGEN to wydarzenie hybrydowe, więc wszystkie atrakcje będę dostępne zarówno na miejscu w Warszawie, jak i online.

Kiedy: 20 października, piątek, godz. 10:00 – 15:00

Gdzie: Centralny Dom Technologii, ul. Krucza 50, budynek Cedet, 1 piętro, Warszawa oraz online

Jak: rejestracja na stronie cgmanexgen.vfairs.com

Zarejestruj się już dziś i zaplanuj swoją przyszłość, dzięki CGMA NEXGEN!

 

AICPA® & CIMA®, które wspólnie tworzą Association of International Certified Professional Accountants, działają na rzecz globalnej profesji finansowej w imieniu 698 000 członków i studentów American Institute of CPAs® (AICPA) i The Chartered Institute of Management Accountants® (CIMA) ze 188 krajów i terytoriów. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie rachunkowości publicznej i zarząd­czej. Poprzez propagowanie tytułów Certified Public Accountant (CPA) i Chartered Global Management Accountant (CGMA) oraz innych specjalistycznych kwalifikacji, profesjonalną edukację i tzw. świadome przywództwo (ang. thought leadership) wspieramy naszych członków i zaangażowanych profesjonalistów i dzielimy się z nimi wiedzą oraz możliwościami na osiągnięcie pozycji liderów w kształtowaniu stabilniejszej przyszłości sprzyjającej włączeniu społecz­nemu i zrównoważonemu rozwojowi.

American Institute of CPAs (AICPA), będący największą na świecie organizacją reprezentującą profesję biegłego rewidenta, wyznacza dla swoich członków standardy etyczne oraz obowiązujące w Stanach Zjednoczonych standardy audytorskie w odniesieniu do spółek prywatnych, organizacji charytatywnych, a także władz federalnych, stanowych i lokalnych. Opracowuje również i ocenia Uniform CPA Examination i tworzy zasób talentów dla profesji rachunkowości publicznej.

The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swój program nauczania, dzięki czemu pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu z wykształceniem z zakresu finansów.