Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 maja
2019
Miasto: Wrocław
Organizator: Fundacja Ukraina

Targi pracy dla migrantów 2019 - od budownictwa do IT

Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które łączy doświadczonych w różnych dziedzinach zawodowych migrantów oraz potrzebujących kompetentnych pracowników pracodawców! Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-17:00 w Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju. Wstęp wolny!

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Human Resources

To już druga edycja wydarzenia, organizowanego przez Fundację Ukraina, działającą od 5 lat we Wrocławiu. Pierwsze w Polsce Targi Pracy dla Migrantów odbyły się 23 maja. Gościliśmy przedstawicieli m.in. takich firm, jak  SoftServe, BNY Mellon, UBS oraz grupa Hasco-Lek. Ponad 500 osób przybyło do Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju podczas ubiegłorocznej edycji. W 2019 roku organizatorzy zapowiadają jeszcze większą liczbę odwiedzających

 

Targi Pracy dla Migrantów to nie tylko możliwość znaleźć pracę, ale także skonsultować kwestię legalizacji pracy, przygotować wraz z doradcą zawodowym dokumenty aplikacyjne oraz podnieść kwalifikacje zawodowe w czasie darmowych szkoleń.

 

Tegoroczna edycja zaprasza na jeszcze bardziej różnorodna i bogatą listę ofert pracy. Ponad 900 ofert pracy czeka na zainteresowanych pracą od 16 pracodawców! W Job-Speed-Dating wezmą udział przedstawicieli takich firm, jak Hewlett-Packard, Mary Kay, BNY Mellon, Amazon, AmRest, EY Global Services, Poczta Polska, ale nie tylko.

  • Cudzoziemcy poszukujące pracę mają różne kwalifikacje zawodowe i językowe. Dlatego postawiliśmy na różnorodność i  zaprosiliśmy przedstawicieli z wielu branż - od gastronomicznej i budowlanej, poprzez logistyczną, do bankowości inwestycyjnej  oraz IT programowania.

Mamy nadzieję, iż dzięki Targom Pracy Fundacja Ukraina po raz kolejny pomoże migrantom w znalezieniu wymarzonej pracy

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Integracja, adaptacja, integracja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowanego przez Fundusz Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Partnerami Targów Pracy jest Zachodnia Izba Gospodarcza i Grupa Impel.

Link do strony wydarzenia: https://fundacjaukraina.eu/targi-pracy-dla-migrantow-2/

(Informacje organizatora)

Kontakt
Fundacja Ukraina
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 09 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie