Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 marca
2020
Miasto: Warszawa
Organizator: Uczelnia Vistula

Targi pracy JobSpot 2020

W dużych miastach brakuje pracowników! Czy warto szukać ich na studenckich targach pracy?

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: BPO/SSC, Human Resources

Pracodawcy z dużych miast mają ogromne problemy ze znalezieniem pracowników. Utrzymujące się rekordowe niskie bezrobocie i duża rotacja to dla działów HR ogromne wyzwanie. Pomocne mogą być studenckie targi pracy. Uczelnie Vistula organizują je już od 8 lat. Z każdym rokiem zainteresowanie firm i kandydatów do pracy rośnie.

Najbliższe targi pracy JobSpot odbędą się już 12 marca 2020 r. w kampusie Uczelni Vistula przy
ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Organizatorzy spodziewają się ok. 1000 studentów z kilkunastu kierunków studiów m.in. zarządzania, finansów i rachunkowości, informatyki, filologii angielskiej i hiszpańskiej oraz turystyki i rekreacji. Kandydaci pojawią się przeszkoleni i z profesjonalnie przygotowanymi CV
- przed targami do rozmów o pracę przygotuje ich uczelniane Biuro Karier.

- Cały rok wspieramy i doradzamy studentom, a dzień przed targami organizujemy konsultacje CV. Dzięki temu studenci są świadomi swoich silnych stron i przygotowani do rozmów z rekruterami – mówi Ewa Wolniewicz, dyrektor Biura Karier.

W targach wezmą udział m.in. Goldman Sachs, Accenture, Schneider Electric, Leonardo Royal Warsaw, NYX Hotel Warsaw, J.W. Construction Holding  czy Teleperformance Poland.  Lista wystawców nie jest zamknięta, chętne firmy wciąż mogą się zgłaszać do Biura Karier: rozwoj.kariery@vistula.edu.pl.

Targi JobSpot wyróżniają się też unikalną formułą. To nie tylko stoiska i miejsce do prowadzenia rekrutacji, ale też warsztaty przygotowujące kandydatów do podjęcia pierwszej pracy. W ciągu
8 lat dzieki targom wiele firm nawiązało stałą współpracę z Uczelnią, a staże i pracę znalazło kilka tysięcy studentów.  

Dodatkowe informacje:

 

Anna Jaglińska-Prawdzik

PR Manager

Uczelni Vistula

tel.: 506 195 376

e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl

 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to jedne z najstarszych i najwyżej ocenianych w rankingach, prywatnych uczelni w Polsce. Wyróżniają je kierunki praktyczne, przygotowujące do sukcesu na rynku pracy. Wykładowcy są wybitnymi autorytetami i praktykami. Uczelnie ściśle współpracują z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

(Informacje organizatora)

Kontakt
Uczelnia Vistula
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 06 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie