Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 marca
2019
Miasto: Kraków
Organizator: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Targi Pracy „Wybierz lepszy start w przyszłość”

Studencie, absolwencie! Szukasz pracy, stażu, chcesz sprawdzić swoje CV i porozmawiać z pracodawcami? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego 27 marca i wybierz lepszy start w przyszłość.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Human Resources

Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego odbędą się 27 marca 2019 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie w godz. od 09.00 do 14.00. Tegoroczne Targi odbywają się pod hasłem „Wybierz lepszy start w przyszłość” i są adresowane do studentów i absolwentów małopolskich uczelni, jak również do osób poszukujących pracy, praktyk lub staży.

Udział w targach to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, poznania aktualnych wymagań na określone stanowiska oraz skonsultowania swojego CV u doradcy zawodowego.

W specjalnie przygotowanych punktach konsultacyjnych uczestnicy uzyskają bezpłatne porady w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz będą mieli możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV. 

Organizatorem Targów Pracy jest Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UP.

Targi Pracy są organizowane w ramach projektu „UProgu Kariery” realizowanego  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Bezpłatny bilet do pobrania na wydarzenie https://targipracyup2019.evenea.pl/

Więcej informacji na stronie www.abk.up.krakow.pl

Chcąc wybrać lepszy start w przyszłość, koniecznie weź udział w Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego !

(Informacje organizatora)