Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 października
do 19 października
2018
Miasto: Kraków
Organizator: TestHR

Tramwaj zwany… HR

18 i 19 października w Krakowie odbędzie się jedyna w Polsce konferencja dedykowana branży HR w firmach SSC/BPO/ITO – HR w Centrach Usług Biznesowych i IT. Pojawią się na niej kluczowi specjaliści i managerowie, których organizatorzy konferencji zabiorą w trasę po różnych zagadnieniach świata HR.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy

Pierwszy dzień poświęcony będzie rekrutacji oraz zagadnieniom wellbeingu. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się dlaczego tradycyjne metody rekrutacji to już za mało, jak stworzyć efektywne EVP oraz dlaczego wellbeing w pracy jest ważny i jak może wpłynąć na efektywność pracy.

W trakcie drugiego dnia Tramwaj zwany… HR obierze dwa kierunki: rozwój liderów oraz zarządzanie różnorodnością. Przewidywany postój na przystankach dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych, struktury organizacyjnej firmy, a także tego jak zadbać o rozwój liderów, tak by oni zadbali o rozwój firmy.

To już 5. jubileuszowa edycja Konferencji. Wystąpią czołowi eksperci oraz mówcy, wśród nich m.in. Rahim Blak, Sylwia Królikowska, Marcin Urbaś, Marek Grodziński, Piotr Prokopowicz.

Sprzedaż biletów na „Tramwaj zwany… HR” rozpoczęła się 14 maja. Do końca czerwca trwa promocja first minute, w której obowiązuje 20% zniżki! Konferencja w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski. Więcej informacji i rejestracja: www.HRwcentrach.pl

(Informacje organizatora)

Kontakt
TestHR
Stara Zajezdnia Kraków
Świętego Wawrzyńca 12
31-060 Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 08 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie