Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 października
do 12 października
2021
Miasto: Warszawa
Organizator: Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)

Zapraszamy na największe wydarzenie controllingowe tego roku! 11-12 października widzimy się w Warszawie oraz ON-LINE na XV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2021)

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Kontroling

Na XV Kongres ICV POLSKA (11-12 października w Warszawie oraz On-line) zapraszamy w szczególności finansistów, controllerów i menedżerów, którzy aktywnie kształtują swoja karierę zawodową i planują swój rozwój. To największe wydarzenie controllignowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Najlepsi eksperci i światowe autorytety

Tematem XV Kongresu ICV POLSKA jest: NEW REALITY OF FINANCE AND CONTROLLING - UNCERTAIN BUSINESS, DIGITAL FUTURE 

ICV POLSKA gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach podzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. Podczas XV Kongresu ICV POLSKA wystąpią przedstawicieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw (PKN ORLEN, Controller Akademie, Grupa Polpharma, Frankfurt School of Finance & Management, Volkswagen i wielu innych).

Poznacie również światowych ekspertów ICV w tym Członka Zarządu Think Tanku Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV), wybitnego specjalistę i wizjonera – Prof. Dr. Ronald Gleich, który opowie nam o controllingu i zarządzaniu kosztami w czasach kryzysu.

Co więcej, to będzie doskonała okazja, by wysłuchać praktycznych doświadczeń i poznać sprawdzone narzędzia, które pomogły największym graczom polskiego rynku przejść przez kryzys spowodowany pandemią COVID-19.

W związku z globalnymi wyzwaniami, podczas XV Kongresu ICV POLSKA (CIA 2021) podejmujemy wyzwanie przedyskutowania nowej rzeczywistości finansów i controllingu oraz podzielenia się między sobą naszymi doświadczeniami.

Sprawdź program kongresu

(informacje od organizatora)

Kontakt
Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia