Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 października
do 12 października
2021
Miasto: Warszawa
Organizator: Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)

Zapraszamy na największe wydarzenie controllingowe tego roku! 11-12 października widzimy się w Warszawie oraz ON-LINE na XV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2021)

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Kontroling

Na XV Kongres ICV POLSKA (11-12 października w Warszawie oraz On-line) zapraszamy w szczególności finansistów, controllerów i menedżerów, którzy aktywnie kształtują swoja karierę zawodową i planują swój rozwój. To największe wydarzenie controllignowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Najlepsi eksperci i światowe autorytety

Tematem XV Kongresu ICV POLSKA jest: NEW REALITY OF FINANCE AND CONTROLLING - UNCERTAIN BUSINESS, DIGITAL FUTURE 

ICV POLSKA gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach podzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. Podczas XV Kongresu ICV POLSKA wystąpią przedstawicieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw (PKN ORLEN, Controller Akademie, Grupa Polpharma, Frankfurt School of Finance & Management, Volkswagen i wielu innych).

Poznacie również światowych ekspertów ICV w tym Członka Zarządu Think Tanku Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV), wybitnego specjalistę i wizjonera – Prof. Dr. Ronald Gleich, który opowie nam o controllingu i zarządzaniu kosztami w czasach kryzysu.

Co więcej, to będzie doskonała okazja, by wysłuchać praktycznych doświadczeń i poznać sprawdzone narzędzia, które pomogły największym graczom polskiego rynku przejść przez kryzys spowodowany pandemią COVID-19.

W związku z globalnymi wyzwaniami, podczas XV Kongresu ICV POLSKA (CIA 2021) podejmujemy wyzwanie przedyskutowania nowej rzeczywistości finansów i controllingu oraz podzielenia się między sobą naszymi doświadczeniami.

Sprawdź program kongresu

(informacje od organizatora)

Kontakt
Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie