Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 października
do 28 października
2018
Miasto: Gdańsk
Organizator: Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto

Young Business Festival 2018 - festiwal młodej przedsiębiorczości po raz dziesiąty w Trójmieście!

W ostatni weekend października, tj. 27-28.10.2018r. odbędzie się tegoroczna edycja YBF. Podczas dwóch dni wydarzenia, młodzi ludzie zainteresowani tematyką e-commerce, przedsiębiorczości oraz samorozwoju, będą mogli nie tylko wysłuchać prelekcji przeprowadzonych przez lokalnych przedsiębiorców, ale także uczestniczyć w warsztatach pod okiem fachowców.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Human Resources

W tym roku YBF został podzielony na dwa bloki tematyczne:  marketing i biznes w sieci oraz rozwój i przedsiębiorczość. Podczas pierwszego dnia uczestnicy dowiedzą się, jak założyć biznes on-line oraz jak wykorzystać Social Media do skutecznego marketingu. Drugi dzień zostanie poświęcony na efektywny rozwój osobisty i pokazanie, czym tak naprawdę jest przedsiębiorczość w XXI wieku.

Young Business Festival powstał z inicjatywy członków Studenckiego Forum Business Centre Club. Organizowane przez nich wydarzenia mają na celu kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi oraz pomaganie im wkroczyć na alternatywne ścieżki kariery. Głównym założeniem inicjatyw jest obecność praktyków biznesu, którzy z chęcią dzielą się słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy na Nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/youngbusinessfestival/

(Informacje organizatora)

Kontakt
Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto
Hotel Almond
ul. Touńska 12
Gdańsk
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie