Temat tygodnia
– co robi, jakie powinien mieć cechy charakteru, jak nim zostać?
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 listopada
do 15 listopada
2020
Miasto:
Organizator: Studenckie Forum Business Centre Club

Young Business Festival 2020

Jeśli interesuje Cię tematyka Smart Biznes oraz chcesz dowiedzieć się jak po mistrzowsku działać w tematyce marketingowej to tegoroczna edycja wydarzenia Young Business Festival organizowana przez Fundację Studenckie Forum BCC jest właśnie dla Ciebie!

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Bankowość, Konsulting

Najnowsza edycja Young Business Festival 2020 połączy światy wiedzy praktycznej oraz teoretycznej przekazanej przez doświadczonych specjalistów.

W tym roku Young Business Festival odbędzie się całkowicie online w dniach 14-15 listopada 2020 na platformie Clickmeeting. Nie wychodząc z własnego domu będziesz mieć okazję do nabycia nowej wiedzy z dwóch różnych dziedzin. Podczas dwóch dni zrealizowane zostaną dwa bloki tematyczne: „Smart Biznes” oraz „Marketing po Mistrzowsku”. Wstęp na wydarzenie jest wolny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

Studenci, uczniowie, pracownicy czy pracodawcy? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, niezależnie od wieku! Z pewnością każdy wyniesie z naszego wydarzenia nową i przydatną wiedzę.

Więcej informacji znajduje się na stronie na Facebooku oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

Kontakt
Studenckie Forum Business Centre Club