Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Adrian Karaś partnerem zarządzającym w audycie Deloitte

Adrian Karaś do tej pory kierował wrocławskim biurem audytu Deloitte. Funkcję Partnera Zarządzającego w Dziale Audit & Assurance w Polsce objął 1 stycznia.
Kategoria: Awanse
10.01.2020

Adrian Karaś związany jest z Deloitte od 2014 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, posiada wieloletnie doświadczenie w nadzorze i kierowaniu badaniami sprawozdań finansowych, jak również projektami due diligence.

– Adrian ma ogromne doświadczenie, które zdobywał w firmach z różnych sektorów gospodarczych, w tym spółkach notowanych na giełdzie. Jestem przekonany, że przyczyni się do dalszego rozwoju działu Audit – mówi Tomasz Konik, Wiceprezes Zarządu Deloitte w Polsce.

Nowy Partner przejął obowiązki od Radosława Kuboszka, który sprawował tę funkcję od czerwca 2011 r. Przez ten czas zespół audytu stabilnie się rozwijał, a w jego ofercie pojawiło się wiele nowoczesnych rozwiązań i narzędzi technologicznych.

– Nasz priorytet na 2020 rok to zwiększanie wartości, jaką oferujemy klientom poprzez świadczone usługi oraz zapewnienie dalszego rozwoju naszym pracownikom. Rynek usług audytorskich, podobnie jak inne obszary biznesowe, ulega także zmianom związanym z rozwojem technologii. Dążymy do łączenia naszej wiedzy z nowymi technologiami, podnosząc w ten sposób wartość usług dla naszych klientów oraz kompetencje naszych zespołów – mówi Adrian Karaś, Partner Zarządzający w dziale Audit & Assurance, Deloitte.

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również