Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Nowosielska szefową operacji HR Luxoftu

Anna Nowosielska będzie odpowiedzialna za najważniejsze procesy HR na pięciu kontynentach, w których działa firma Luxoft.
Kategoria: Awanse
15.12.2017

Anna Nowosielska przejęła zarządzanie 140 osobowym zespołem HR zlokalizowanym w 14 krajach i odtąd będzie wraz ze swoim zespołem dbać o to, by pracownicy Luxoftu na całym świecie czuli się w nim dobrze (od momentu dołączenia do firmy, przez wszystkie etapy rozwoju), a firma mogła jak najpełniej skorzystać z ich umiejętności i potencjału.

Historia zatrudnienia w Luxoft

Anna Nowosielska do Luxoftu dołączyła jesienią 2011 r., tuż po jego wejściu do Polski. Była jednym z pierwszych pracowników krakowskiego centrum firmy. Pod jej okiem zatrudnienie w Luxofcie w Polsce wzrosło od kilkudziesięciu do ponad dwóch tysięcy osób – w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Podobnie wyzwanie czekało ją w Meksyku. Zaczynała od 2 pracowników. Obecnie Luxoft zatrudnia w tym kraju ponad 200 specjalistów. Dwa ostatnie lata z rzędu Luxoft zajął pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu Great Place to Work w Meksyku.

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe i inne

Anna Nowosielska jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i podyplomowych studiów z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wcześniej pracowała m.in. w RR Donnelley, Grupie Żywiec i Software Mind. Prywatnie jest mamą trójki dzieci. W czasie wolnym sięga po literaturę hiszpańską, rosyjską i amerykańską. Lubi również dobre filmy, szczególnie w reżyserii Quentina Tarantino.

Autor: Karolina Zdunowska
Redaktor naczelna Grupa MBE

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości współpracowała z wydawnictwami: Media Regionalne, Ringier Axel Springer i Marquard Media. W Grupie MBE była odpowiedzialna za redakcję tekstów do magazynu „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz na stronę KarierawFinansach.pl w latach 2018-2022.

Zobacz również