Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Pławiak Tax Managerem w JP Weber

Do wrocławskiego biura JP Weber dołączyła Anna Pławiak, która jako Tax Manager będzie odpowiedzialna za rozwój obszaru bieżących usług podatkowych oraz pomocy publicznej.
Kategoria: Awanse
10.01.2020

Anna Pławiak ma kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym oraz w obszarze ulg i dotacji inwestycyjnych, które zdobywała w jednej z firm z Wielkiej Czwórki w Polsce, a także w Belgii, gdzie realizowała projekty doradcze dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, FMCG, ICT, energetycznej oraz dla instytucji unijnych. Specjalizuje się w zagadnieniach z dziedziny pomocy publicznej dla projektów inwestycyjnych m.in. w formie zwolnień podatkowych w specjalnych strefach ekonomicznych, zwolnień z podatku od nieruchomości oraz grantów rządowych i unijnych. Brała udział w licznych projektach dla przedsiębiorców z zakresu wsparcia ich działalności B+R poprzez skorzystanie z instrumentów podatkowych, ulgi B+R czy uzyskanie statusu centrum B+R. Posiada również szerokie doświadczenie w bieżącej obsłudze podatkowej firm działających w Polsce.

W JP Weber Anna Pławiak będzie odpowiedzialna za rozwój obszaru bieżących usług podatkowych oraz pomocy publicznej.

„Jestem przekonany, że wraz z pozyskaniem do naszego zespołu tak doświadczonego doradcy podatkowego będziemy mogli nie tylko jeszcze mocniej rozwinąć dział podatkowy, ale także lepiej wykorzystywać synergie realizując interdyscyplinarne projekty we współpracy z naszym departamentem Doradztwa Transakcyjnego oraz Fuzji i Przejęć ” – mówi Tomasz Bartoszek, Tax Director w JP Weber.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również