Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Arkadiusz Bogusz został CIO w IPOPEMA TFI i IPOPEMA Asset Management

10 lutego 2014 roku zmieniła się struktura Departamentu Zarządzania Aktywami IPOPEMA TFI i IPOPEMA Asset Management. Dr Arkadiusz Bogusz pełni obecnie funkcję CIO (Chief Investment Officer) i będzie odpowiedzialny za nadzór nad departamentem.
Kategoria: Awanse
11.02.2014
Arkadiusz Bogusz jest doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w katedrze Ekonomii Matematycznej oraz absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Ekonomia.


W latach 2004-2006 pracował w ABN AMRO (Polska) w zespole Fixed Income. W IPOPEMA Asset Management zatrudniony od maja 2006 roku, początkowo jako zarządzający w Zespole Portfeli Papierów Dłużnych, następnie pełnił funkcję kierowniczą w Zespole Zarządzania Papierami Dłużnymi. Obecnie Dyrektor Biura Instrumentów Dłużnych.

Od 3 października 2011 roku do lutego 2014 roku  na stanowisku Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami w IPOPEMA TFI. Zdobywca wyróżnień "Złoty Portfel" przyznawanych przez gazetę giełdy Parkiet za najlepsze wyniki inwestycyjne w kategorii Najlepszy fundusz krajowych papierów dłużnych za lata 2008 i 2010. W 2012 roku wyróżniony przez Citywire jako jeden z tysiąca najlepszych zarządzających funduszami na świecie. W 2013 roku za najlepsze wyniki zarządzanych funduszy na tle rynku uzyskał tytuł Mistrza obligacji nadawany przez "Puls Biznesu".

Zobacz również