Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Damian Ziąber rzecznikiem prasowym Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

Nowy rzecznik prasowy UFG rozpoczął pracę 1 kwietnia, a do jego obowiązków będzie należało między innymi prowadzenie komunikacji z mediami.
Kategoria: Awanse
03.04.2020

Nowy rzecznik prasowy Funduszu rozpoczął pracę 1 kwietnia, a do jego obowiązków będzie należało między innymi prowadzenie komunikacji z mediami. Małgorzata Ślepowrońska, prezes zarządu Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, komentując powołanie nowego rzecznika prasowego, podkreśla jego doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym:

„Cieszymy się, że Damian Ziąber dołączył do zespołu UFG. Cenię jego doświadczenie, które budował od lat w zakładach ubezpieczeń i jestem przekonana, że wspomoże nas w prowadzeniu efektywnej komunikacji z rynkiem ubezpieczeniowym i innymi interesariuszami Funduszu”.

Damian Ziąber przez ostatni rok był rzecznikiem prasowym i dyrektorem komunikacji korporacyjnej Grupy PZU, a jego wcześniejsze doświadczenie w branży ubezpieczeniowej obejmuje pracę  m.in. dla Prudential w Polsce i pierwszego polskiego ubezpieczyciela w modelu direct – Link4. Komunikacją i budowaniem relacji z mediami zajmuje się od niemal 20 lat, zaś z branżą finansową i ubezpieczeniową związany jest od 2006 r. W swojej karierze był również jednym z pierwszych rzeczników klientów w Polsce w sektorze finansowym. Damian Ziąber jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, studiował również w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji i Quadriga University w Berlinie.

Źródło: informacja prasowa UFG. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również