Temat tygodnia
Rozmowa z Kasia Malinowską, trenerką rozwoju osobistego i certyfikowanym coachem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dariusz Mazurek nowym dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Capgemini Polska

Dariusz Mazurek objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w Capgemini Polska, należącej do Grupy Capgemini, jednego z wiodących dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych.
Kategoria: Awanse
30.07.2013
Będzie on odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań biznesowych i usług technologicznych firmy na rynek krajowy. Dariusz Mazurek posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania i konsultingu, które zdobywał w takich firmach jak: Unisys Polska, CSC Computer Sciences Polska, IBM Polska, PricewaterhouseCoopers (obecnie PwC) Polska i Deloitte Polska. Jego specjalizacja dotyczy między innymi współpracy z przedstawicielami sektora usług finansowych, telekomunikacji oraz produkcyjnego.

Jako dyrektor ds. rozwoju biznesu Capgemini Polska będzie odpowiedzialny między innymi za oferowanie nowatorskich rozwiązań biznesowych i usług technologicznych, które  są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku związane z mobilnością, sieciami społecznościowymi i szeroko rozumianą innowacyjnością przedsiębiorstw.

Dariusz Mazurek jest absolwentem SGGW, Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois (studia MBA). Doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w firmach konsultingowych (Deloitte Polska, PwC) oraz technologicznych (IBM Polska, CSC Computer Sciences Polska), w których zajmował stanowiska menedżerskie i zarządcze.

W latach 2004–2006 był dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału Unisys Polska, a od 2006 do 2009 zajmował pozycję prezesa zarządu tej firmy. Dariusz Mazurek posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w rozwoju biznesu i współpracy z klientami, reprezentującymi między innymi sektor finansowy i telekomunikacyjny w Polsce, a także innych krajach z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Przez 3 lata wykładał zarządzanie operacyjne dla studentów MBA Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Opracowanie na podstawie Capgemini Polska.

Zobacz również