Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ewa Dąbrowska Dyrektorem Pionu Klienta Korporacyjnego w Nationale-Nederlanden

Nowo powołany Pion Klienta Korporacyjnego w Nationale-Nederlanden ma już dyrektora. Została nim Ewa Dąbrowska.
Kategoria: Awanse
04.04.2019

Michał Hucał, Członek Zarządu ds. Marketingu w Nationale-Nederlanden:

"Cieszymy się, że Ewa dołączyła do naszego zespołu. Jestem przekonany, że dzięki jej cennemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy eksperckiej oraz menedżerskiej uda nam się osiągnać kolejne sukcesy biznesowe"

Ewa Dąbrowska przed objęciem nowego stanowiska była Dyrektorem Zarządzającym w firmie Aon. Jej wcześniejsza praca (w firmie Metlife) polegała na rozwoju biznesu korporacyjnego w Polsce i Europie. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu SWPS.

Michał Hucał podkreśla, że klienci korporacyjni zajmują istotne miejsce w Nationale-Nederlanden. Firma chce być ubezpieczycielem pierwszego wyboru, dlatego też utowrzyła Pion Klienta Korporacyjnego.

W Pionie Klienta Korporacyjnego, którego dyrektorem została Ewa Dąbrowska, będą działały departamenty i zespoły odpowiadające za sprzedaż ubezpieczeń grupowych, dystrybucję produktów ubezpieczeniowych poprzez banki, partnerów zewnętrznych i pośredników oraz sprzedaż PPK.

Źródło: informacja prasowa.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również